REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Natsu odchodzi z Team X. Rozkręca własny sklep, nowy projekt i... walkę o prawa kobiet

Nieuniknione z końcem roku stanie się faktem. Natsu odchodzi z Team X, co potwierdziła oficjalnie w nowym filmiku na swoim kanale. W zamian kontrowersyjna influencerka zapowiada mnóstwo własnych treści i zupełnie nowy projekt na wiosnę. Przy okazji spełniła też pewną obietnicę sprzed kilku miesięcy.

26.10.2021
10:55
natsu team x koniec oficjalnie
REKLAMA

Natsu to jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich youtuberek. Ogólnokrajową rozpoznawalność przyniósł jej wyciek nagrań z sex-kamerek. Natsu brała udział w ujawnionym przez Sylwestra Wardęgę oszustwie związanym z promowaniem niebezpiecznego dla zdrowia proszku do wybielania zębów, za co później przepraszała swoich fanów. Można mieć też pewne wątpliwości w związku z niektórymi akcjami Teamu X, w których youtuberka brała udział.

Inna sprawa, że drogi Natsu i dawnych kolegów powoli się rozchodzą. W grudniu dobiegnie końca 2. edycja Teamu X, co oznacza odejście szeregu jego członków. W tym również Natsu. Gwiazda YouTube'a zaznacza, że ostatnimi miesiącami jej pełnego zaangażowania w działalność grupy będą październik i listopad. Przenoszenie akcentu bardziej na solowy kanał Natsu nastąpi natomiast już znacznie wcześniej. W ramach Halloween zadebiutuje tam nowa piosenka, utrzymana w pasującym do okazji klimacie. Następnie od 1 listopada do końca grudnia Natalia Karczmarczyk będzie codziennie o godzinie 15:00 publikować filmiki na swoim kanale.

REKLAMA

Natsu odchodzi z Team X, ale wciąż będzie gościnnie występować w nagraniach tej ekipy.

Pożegnanie z kolegami nie oznacza więc całkowitego zerwania kontaktów. Natsu obiecuje, że będzie wciąż od czasu do czasu pojawiać się w domu Teamu X, a także zaprosi ich do siebie. Większość jej czasu na początku następnego roku będzie natomiast podporządkowana tworzeniu zupełnie nowego projektu, a także rozwojowi spółki Natsu World. Influencerka zapowiada, że zapowiedziany na wiosnę pomysł to jej "dziecko", dlatego bardzo zależy jej na powodzeniu tego przedsięwzięcia.

REKLAMA

Co ciekawe, przy okazji ogłoszenia rychłego odejścia z Team X Natsu postanowiła też pochwalić się, że spełniła pewną istotną obietnicę z sierpnia bieżącego roku. Youtuberka zapowiedziała wtedy, że pieniądze zarobione z reflinka odsyłającego do transmisji PPV poświęconej jej walce z Lexy Chaplin przeznaczy na fundację zajmującą się prawami kobiet. Internauci pomogli Natsu wybrać Centrum Praw Kobiet, a nagranie z przekazania symbolicznego czeku zostało wmontowane w opublikowany wczoraj popołudniu film.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA