REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Komuś "365 dni" weszło za bardzo. Netflix zrobił program "Jak urządzić sex room"

Miłośnicy scenografii z "365 dni" czy "50 twarzy Greya" już wkrótce będą mogli przeżyć to samo, co ich ulubieńcy. Wszystko za sprawą serwisu Netflix, który zaprezentuje program poświęcony erotycznym renowacji z prawdziwego zdarzenia. "Jak urządzić sex room" to nowy reality show, który z pewnością znajdzie szerokie grono widzów poszukujących inspiracji do bycia jak Laura i Massimo.

23.06.2022
20:26
netflix seks jak zbudować sex room
REKLAMA

Marzyliście kiedyś, by być jak bohaterowie "365 dni" lub "50 twarzy Greya"? Dzięki programowi "Jak urządzić sex room", który zawita na Netflix Polska już w lipcu, to możliwe. Projektantka Melanie Rose sprawi, że miłośnicy wystrojów sprzyjających łóżkowym zabawom wreszcie poczują się... jak w domu. Poszukujący szaleństwa poza łóżkiem to jednak nie jedyni odbiorcy programu.

Produkcja powinna zdecydowanie zainteresować wspomnianych już wielbicieli "365 dni" czy "50 twarzy Greya", bo w końcu będą mogli odwzorować swój własny sex room na wzór tych, do których partnerki zabierali Christian i Massimo. Elementy scenografii towarzyszących erotycznym sekwencjom bez wątpienia mogą pobudzić wyobraźnię - w przeciwieństwie do infantylnego scenariusza z braćmi bliźniakami wyskakującymi z pudełka czy obrazu gloryfikacji potwornie toksycznych związków. Co oczywiście odnosi się do obu filmowych hitów.

REKLAMA

"Jak urządzić sex room" - nowy program Netfliksa już w lipcu:

Na czym dokładnie ma polegać cała zabawa? W "Jak urządzić sex room" Melanie Rose stanie przed zadaniem obmyślenia specjalnych erotycznych renowacje dla par - z prawdziwą pompą i pod gust zakochanych. Możecie się spodziewać najróżniejszych pokojów rozkoszy: od luksusowych spa aż po rock'n'rollowe lochy. Rury, zabawki, liny, kostiumy, manekiny, odpowiednio przystosowane meble i drobiazgi, które zapewniają oczekiwaną atmosferę - wszystko to też wchodzi w grę. Co widać na opublikowanym przez platformę zwiastunie.

REKLAMA
Jak urządzić sex room - Netflix

Prowadząca program najpierw przeprowadza wywiad z parą, by poznać ich fantazje i ulubione sypialniane zabawy. A następnie przechodzi do współpracy z wykonawcą, tworząc specjalny pokój. Oczywiście, są to niebywale drogie modyfikacje przeznaczone dla zamożnych i zamieszkujących duże powierzchnie osób. Osoby nieuczestniczące w programie raczej nie będą w stanie pozwolić sobie na taki kaprys. Cóż, nikt nie zabroni im marzyć w trakcie oglądania "Jak urządzić sex room", który zadebiutuje w bibliotece serwisu Netflix już 7 lipca.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA