REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD
  4. Netflix

Pogoda barowa, ale jeśli nie idziesz do baru, możesz odpalić Netfliksa. Sprawdzamy nowości

Za oknem okropnie, więc trzeba sobie jakoś umilić piąteczek. Netflix przychodzi z pomocą – serwis wrzucił do swojej biblioteki kilka nowości. Sprawdzamy, co możesz odpalić dzisiaj po pracy.

06.08.2021
12:23
netflix chmara horror nowości
REKLAMA

Netflix, jak co piątek, proponuje kilka nowości dla swoich użytkowników. W tym tygodniu na platformę trafiły cztery tytuły – filmy i seriale. W serwisie pojawił się francuski horror – „Chmara”. Poza tym wpadły też dwa inne filmy – musical i animacja dla dzieciaków w jednym pt. „Vivo” oraz dramat „Ninę emotions”. Dzisiejszy piątek to też czas premiery nowego serialu sensacyjnego „Hit & Run”. Poniżej przeczytacie więcej o nowościach Netflix Polska.

REKLAMA

Netflix – co obejrzeć w serwisie?

Hit & Run

Sensacyjna opowieść z domieszką thrillera. Mężczyzna chce poznać prawdę o śmierci swojej żony. Próba dowiedzenia się, co się wydarzyło, sprawia, że zostaje wplątany w intrygę. Na jaw wychodzą nowe sekrety, a tajemnicza sprawa jest trudniejsza i bardziej skomplikowana, niż się wydawało – rozciąga się od Nowego Jorku po Tel Awiw.

Vivo

Muzyczna i animowana opowieść o Hawanie i kubańskiej kulturze. Głosów postaciom użyczyły znane gwiazdy filmowe, m.in. Lin-Manuel Miranda, który wcielił się w tytułową postać i Zoe Saldana, która zagrała Rosę. Vivo to niedźwiedź z lasu deszczowego, który występuje z Andrésem na placu w Hawanie. Mimo że nie mówią tym samym językiem, świetnie się dogadują z uwagi wspólnej pasji do muzyki. Niestety, ta sielanka zostaje przerwana przez tragedię. A Vivo będzie musiał spełnić misję, by oddać część swojemu wiernemu przyjacielowi i pomóc muzyce, ale i zadośćuczynić miłości. Więcej o tej produkcji dowiecie się z naszej recenzji.

REKLAMA

Netflix – nowości na piątek:

  • HIT & RUN
  • VIVO
  • CHMARA
  • NINE EMOTIONS
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA