REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Pogoda barowa, ale jeśli nie idziesz do baru, możesz odpalić Netfliksa. Sprawdzamy nowości

Za oknem okropnie, więc trzeba sobie jakoś umilić piąteczek. Netflix przychodzi z pomocą – serwis wrzucił do swojej biblioteki kilka nowości. Sprawdzamy, co możesz odpalić dzisiaj po pracy.

06.08.2021
12:23
netflix chmara horror nowości
REKLAMA

Netflix, jak co piątek, proponuje kilka nowości dla swoich użytkowników. W tym tygodniu na platformę trafiły cztery tytuły – filmy i seriale. W serwisie pojawił się francuski horror – „Chmara”. Poza tym wpadły też dwa inne filmy – musical i animacja dla dzieciaków w jednym pt. „Vivo” oraz dramat „Ninę emotions”. Dzisiejszy piątek to też czas premiery nowego serialu sensacyjnego „Hit & Run”. Poniżej przeczytacie więcej o nowościach Netflix Polska.

REKLAMA

Netflix – co obejrzeć w serwisie?

Hit & Run

Sensacyjna opowieść z domieszką thrillera. Mężczyzna chce poznać prawdę o śmierci swojej żony. Próba dowiedzenia się, co się wydarzyło, sprawia, że zostaje wplątany w intrygę. Na jaw wychodzą nowe sekrety, a tajemnicza sprawa jest trudniejsza i bardziej skomplikowana, niż się wydawało – rozciąga się od Nowego Jorku po Tel Awiw.

Vivo

Muzyczna i animowana opowieść o Hawanie i kubańskiej kulturze. Głosów postaciom użyczyły znane gwiazdy filmowe, m.in. Lin-Manuel Miranda, który wcielił się w tytułową postać i Zoe Saldana, która zagrała Rosę. Vivo to niedźwiedź z lasu deszczowego, który występuje z Andrésem na placu w Hawanie. Mimo że nie mówią tym samym językiem, świetnie się dogadują z uwagi wspólnej pasji do muzyki. Niestety, ta sielanka zostaje przerwana przez tragedię. A Vivo będzie musiał spełnić misję, by oddać część swojemu wiernemu przyjacielowi i pomóc muzyce, ale i zadośćuczynić miłości. Więcej o tej produkcji dowiecie się z naszej recenzji.

REKLAMA

Netflix – nowości na piątek:

  • HIT & RUN
  • VIVO
  • CHMARA
  • NINE EMOTIONS
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA