REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jamie Foxx mordujący wampiry w krwawej komedii. Tego potrzebowaliśmy na długi weekend

Przed nami pierwszy od dawna długi weekend, a to oznacza tysiące Polaków zasiadających przed telewizory i komputery, by obejrzeć najciekawsze nowości VOD. Netflix przyszykował na ten okres kilka godnych uwagi tytułów, ale spośród nich i tak zdecydowanie wybija się dzienna zmiana. Połączenie horroru i komedii, w którym Jamie Foxx i Snoop Dogg mordują wampiry, po prostu nie jest czymś, obok czego da się przejść obojętnie.

12.08.2022
11:30
dzienna zmiana netflix jamie foxx nowość
REKLAMA

Pierwszy powód, czemu "Dzienna zmiana" będzie hitem? Polacy uwielbiają oglądać wampiry na Netfliksie. Drugi? Główną rolę gra tu Jamie Foxx, który ma już na swoim koncie jeden popularny film akcji z nadnaturalnymi elementami zrobiony we współpracy z platformą (chodzi o superbohaterskie "Power"). A na dokładkę rzucę wam jeszcze trzeci - w tej krwawej komedii akcji wystąpił też nie kto inny jak Snoop Dog.

Taki zestaw z pewnością przyciągnie widzów w rozpoczynający się właśnie długi weekend. "Dzienna zmiana" wydaje się idealnym rozrywkowym tytułem do obejrzenia w trakcie jazdy pociągiem lub wieczorem w hotelu. Nie znajdziemy tu nic przesadnie ambitnego, ale w tym konkretnym przypadku to akurat plus produkcji. Ważne, żeby lała się posoka, krwiożercze wampiry ginęły w spektakularny sposób, a Jamie Foxx, Snoop Dogg i Dave Franco raz na jakiś czas rzucili soczystym, względnie zabawnym dowcipem.

REKLAMA

Dzienna zmiana to jedna z kilku nowości od Netflix Polska na długi weekend:

Produkcja dostaje dosyć przeciętne recenzje od pierwszych zagranicznych krytyków (na Rotten Tomatoes widnieje na razie ze zgniłym pomidorem), choć część z nich chwali szaleńczą akcję i aktorskie umiejętności Foxxa. Nie od dzisiaj wiadomo jednak, że recenzje sobie a oglądalność na Netfliksie sobie. Użytkownicy platformy kierują się jednak przede wszystkim własnym gustem, a "Dzienna zmiana" - jak już wspomniałem - ma wszystko, co te tygryski lubią najbardziej.

Dzienna zmiana - wampiry - Jamie Foxx

W razie, gdyby akurat nowa produkcja J.J. Perry'ego nie trafiła w wasze oczekiwania, to do obejrzenia są też inne nowości. W środę na platformie Netflix zadebiutował finałowy sezon serialu "Locke & Key", a dzisiaj dołączyły do niego świeże odcinki "Jeszcze nigdy...". Oba tytuły od dawna należą do czołówki Netflix Originals, jeśli chodzi o popularność, więc w długi weekend oferta serwisu wydaje się naprawdę kusząca.

REKLAMA

Długi weekend na Netfliksie - nowości z piątku:

  • 13: Musical
  • Dzienna zmiana
  • Kryptonim: Imperator
  • Modelowa rodzina
  • Jeszcze nigdy...
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA