REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

"Już mnie nie oszukasz" Harlana Cobena niebawem trafi na Netfliksa

Nowy Rok zapowiada się emocjonująco na Netfliksie. Już 1 stycznia na platformie zagości długo wyczekiwany odcinkowy thriller "Już mnie nie oszukasz", bazujący na powieści Harlana Cobena. Do sieci trafił już zwiastun. O czym będzie ośmioodcinkowy serial?

08.12.2023
8:29
Już mnie nie oszukasz Netflix
REKLAMA

Już jest. Oficjalny zwiastun szumnie zapowiadanego serialu króla kryminałów Harlana Cobena trafił na YouTube. "Już mnie nie oszukasz" pojawi się już niebawem, bo 1 stycznia 2024 roku. Bazować będzie na hitowej powieści o tym samym tytule.

REKLAMA

Więcej o Netfliksie przeczytasz na Spider's Web:

Do sieci trafił zwiastun "Już mnie nie oszukasz Netfliksa".

Reżyserami produkcji zostali David Moore i Nimer Rashed. Jak można podejrzeć w najnowszym zwiastunie w "Już mnie nie oszukasz" nie zabraknie dramatycznych, ale i również kryminalnych wątków. Serial będzie historią Mayi Stern, która usiłuje pogodzić się ze śmiercią męża. Gdy instaluje kamerę w domu, aby móc doglądać małej córeczki, odkrywa szokującą rzecz. Z dziewczynką bawi się mężczyzna, którego Stern błyskawicznie rozpoznaje. To jej nieżyjący mąż i ojciec jej dziecka. Jak to możliwe?

"Już mnie nie oszukasz" zwiastun

W rolach głównych kryminalnego hitu pojawią się Michelle Keegan jako Maya. Rola Joego powierzona została Richardowi Armitage, znanego z m.in. Hobbit: Bitwa pięciu armii".

"Już mnie nie oszukasz" to książka Harlana Cobena, uchodzącego za amerykańskiego mistrza gatunku. Pozycja trafiła na księgarniane półki w 2017 roku i ukazała się nakładem wydawnictwa Albatros.

"Już mnie nie oszukasz" to kolejny serial na podstawie książki Harlana Cobena

Książki amerykańskiego pisarza chętnie służą za inspirację dla filmowców. Niedawno swoją premierę miał serial "Schronienie" na motywach powieści Cobena. W przypadku przeniesienia na ekran kolejnej książki Harlan Coben nie ukrywa radości oraz ekscytacji.

REKLAMA

Jestem podekscytowany i zaszczycony, że znów mogę współpracować z niesamowicie utalentowanymi Dannym, Nicolą i Richardem. Już mnie nie oszukasz będzie naszym czwartym wspólnym serialem Netfliksa, Już mnie nie oszukasz to wstrząsająca opowieść o tym, jak tajemnice i oszustwa mają moc, by łączyć ludzi, jednocześnie ich dzieląc. Nie mogę doczekać się, aż ta wymarzona obsada ożywi te postacie

- mówił pisarz w jednym z wywiadów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA