REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jaki film obejrzeć na Netfliksie? Nowości serwisu

Jaki film i serial obejrzeć po pracy lub szkole na Netfliksie? Sprawdzamy listę piątkowych nowości serwisu. Wśród nich true crime "Zaginięcie Birgit Meier" i serial "Światło nocy".

26.11.2021
18:33
netflix jaki film nowości piatek
REKLAMA

Zastanawiacie się jaki film i serial oglądać na Netfliksie po pracy lub szkole? W serwisie pojawiło się kilka interesujących nowości. Wśród premier platformy jest true crime "Zaginięcie Birgit Meier" czy opowieść o pewnym popularnym klubie nocnym "Światło nocy". A jakbyście potrzebowali czegoś lżejszego, to sięgnijcie po "Rozpieszczone bachory".

REKLAMA

Netflix na piątek - co obejrzeć po pracy lub szkole:

Zaginięcie Birgit Meier

Nowy true crime Netfliksa? Bierzemy w ciemno! Platforma wzięła tym razem na kanwę sprawę zaginięcia Birgit Meier. Błędy śledczych nie pozwoliły ustalić odpowiedzialnego za przestępstwo w 1989 roku. Brat ofiary nigdy nie ustawał jednak w wysiłkach. Jak to się skończyło? Jeśli nie znacie prawdziwych wydarzeń, dowiecie się tego z serialu.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Światło nocy

Światło nocy - Netflix - zwiastun

Serial w sam raz na piątek. "Światło nocy" przeniesie was do dzielnicy czerwonych latarni w Tajpej lat 80. minionego wieku. Główną bohaterką jest burdelmama Rose. W kolejnych odcinkach poznajemy jej życie, miłosne perypetie i problemy.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Rozpieszczone bachory

Pamiętacie "Sknerusa"? Szykujcie się na coś w podobnym stylu. "Rozpieszczone bachory" to opowieść o trójce rozpieszczonego rodzeństwa. Muszą nauczyć radzić sobie sami w życiu, po tym jak ich zamożny ojciec sfingował przed śmiercią utratę całej fortuny.

Film już dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

Netflix na piątek - pełna lista dzisiejszych nowości:

  • ZAGINIĘCIE BIRGIT MEIER
  • AKADEMIA CZEKOLADY: SEZON 1
  • ŚWIATŁO NOCY: CZĘŚĆ 1
  • ZIELONY WĄŻ
  • ŚWIĄTECZNY ZAMEK
  • ROZPIESZCZONE BACHORY
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA