REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

"Furioza" i "Apollo 10 1/2" - mocny piątek w serwisie Netflix

W ten piątek na Netfliksie nie ma żadnych nowości. Prima aprilis! Jak niemal codziennie i dzisiaj na platformie pojawiło się parę premier, których nie można przegapić. W dobry nastrój na weekend wprowadzi was chociażby "Bańka", w której grupa aktorów próbuje zrobić film o latających dinozaurach.

01.04.2022
12:50
bańka netflix premiery kwiecień
REKLAMA

Nawet w prima aprilis na Netfliksie nie ma żartów. Biblioteka platformy powiększyła się o kolejne nowości, których nie wolno przegapić. Po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole w weekendowy nastrój wprowadzi was chociażby "Bańka". Jest to film o filmie, który chcielibyście zobaczyć. Najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem Judda Apatowa opowiada o aktorach, biorących udział w projekcie o latających dinozaurach.

REKLAMA

Netflix - najciekawsze dzisiejsze nowości serwisu:

Latające dinozaury to nie wszystko, co Netflix przygotował dla nas na dzisiaj. Za sprawą platformy możecie też wybrać się wraz z Richardem Linklaterem w nostalgiczną podróż do 1969 roku i posłuchać fantastycznej relacji z podróży na Księżyc.

Bańka

Bańka - Netflix - premiera

Judd Apatow wie jak zmusić widzów do refleksji, ale zawsze robi to, zapewniając dużo śmiechów i nieco wzruszeń. Jego nowa produkcja nada się więc idealnie na dobry początek nadchodzącego weekendu. Jest to opowieść o aktorach. Bohaterowie z powodu pandemii utykają w hotelu, w którym realizują film o latających dinozaurach.

Film już na platformie Netflix.

Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo

Richard Linklater po raz kolejny w swojej karierze sięga po formę filmu animowanego. Za jego sprawą podejmuje jedne ze swoich ulubionych tematów. "Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo" to opowieść o dorastaniu w czasach podróży na Księżyc. Nostalgii i magii z pewnością tu nie zabraknie.

Film już na platformie Netflix.

Furioza - Netflix - premiera

Ile tu jest adrenaliny! Mateusz Damięcki szaleje w roli Goldena, który należy do tytułowej bojówki pseudokibiców. Bohaterowie regularnie wdają się w bójki, a twórcy podgrzewają atmosferę, wprowadzając intrygę kryminalną. Akcji i napięcia tu nie brakuje.

Film już na platformie Netflix.

Netflix - nowości na piątek. Pełna lista dzisiejszych premier serwisu:

 • TRIVIA QUEST
 • ZRÓB PORZĄDEK Z THE HOME EDIT: SEZON 2
 • BITWA: FREESTYLE
 • APOLLO 10 1/2: KOSMICZNE DZIECIŃSTWO
 • BAŃKA
 • NIE Z MOJEJ LIGI 3
 • CELEB FIVE: ZA KULISAMI
 • OSTATNI AUTOBUS
 • FURIOZA
REKLAMA

Netflix - co oglądać w piątek po pracy lub szkole?

Zmęczeni po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole? Netflix pozwoli wam się rozerwać. Już dzisiaj na na platformie pojawił się szereg interesujących filmów, których nie można przegapić. W końcu co może wprowadzić w weekendowy nastrój lepiej niż latające dinozaury, nostalgiczne wspomnienia podróży na Księżyc, czy naparzający się kibole?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA