REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Ten horror będzie hitem Netfliksa. To jedna z nowości serwisu

Netflix nie przestaje napędzać jesienno-halloweenowej atmosfery, co objawia się oczywiście w debiutujących na platformie horrorach. Jedna z mrocznych i krwawych produkcji pojawi się w serwisie już dzisiaj.

13.10.2023
9:34
Ten horror będzie hitem Netfliksa. To jedna z nowości serwisu
REKLAMA

Jesień zdążyła już zaznaczyć swoją obecność, co oznacza, że wielkimi krokami zbliża się także Halloween, wyjątkowe święto dla wszystkich fanów horrorów. Jeśli chodzi o dostarczenie z tej okazji mrocznych produkcji, Netflix jak zwykle nie zawodzi. Wczoraj w serwisie zadebiutował wyjątkowo przerażający serial "Zagłada domu Usherów", za który odpowiedzialny jest nie kto inny, jak Mike Flanagan, reżyser "Nawiedzonego domu na wzgórzu" i "Nawiedzonego dworu w Bly". Oprócz horrorów Netflix proponuje również inne produkcje - na platformę wpadły m.in. dokument o Annie Przybylskiej "Ania", sensacyjna produkcja "Zmowa milczenia" i serial dokumentalny "Tajemnice polskich morderstw". Co pojawi się dzisiaj? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Diamentowy problem

"Diamentowy problem" to nollywodzki film młodzieżowy, który skupia się na historii czworga dzieciaków ze wsi południowo-zachodniej Nigerii. Kiedy nastolatkowie znajdują woreczek z nieoszlifowanymi diamentami, okazuje się, że gdzieś obok czyhają także inni amatorzy tego skarbu. 

Netflix: zwiastun filmu "Diamentowy problem"

Konferencja

Szwedzki horror "Konferencja" to mroczna historia oparta o powieść Matsa Strandberga, która skupia się na pracownikach administracji publicznej. Kiedy ekipa znajomych wyjeżdża na pozornie sielankową wycieczkę, okazuje się, że bohaterowie będą musieli poradzić sobie nie tylko z konfliktami wewnątrz grupy, ale również z żądnym krwi mordercą. 

Netflix: zwiastun filmu "Konferencja"
REKLAMA

O nowościach serwisu Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA