REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Złote strzały Netfliksa. Te seriale trzeba obejrzeć

Szukacie dobrego serialu na Netfliksie do zbindżowania w jeden wieczór? Od tych tytułów się nie oderwiecie! Tak przynajmniej twierdzą krytycy. Nie ma bowiem recenzentów, którzy by na nie narzekali. Serio!

11.10.2023
15:33
seriale netflix co obejrzeć opinie
REKLAMA

Wiadomo, że gusta krytyków i widzów zazwyczaj się nie pokrywają. Równie rzadko (jak nie jeszcze rzadziej) krytycy są ze sobą w pełni zgodni i jednomyślnie polecają jakiś film lub serial. Netfliksowi udało się jednak stworzyć ostatnio takie tytuły, że wszyscy recenzenci są ze sobą zgodni: trzeba je obejrzeć. Mają bowiem po 100 proc. pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes.

REKLAMA

Netflix - te serialowe nowości podbiły serca krytyków

Tytuły te nie mogłyby się od siebie bardziej różnić. Każdy opowiada historię z zupełnie innej parafii i skierowany jest do innego widza. Łączy je to, że są wyśmienite. W dodatku wszystkie trzy pojawiły się na Netfliksie w niedużych odstępach czasu. Podkreślmy: platforma zaatakowała nas trzema świetnymi serialami na przestrzeni jednego miesiąca.

Więcej o świetnych serialach na Netfliksie poczytasz na Spider's Web:

Lupin: 3. sezon - Netflix

"Lupina" krytycy (tak samo zresztą jak widzowie) pokochali od samego początku. Assane Diop inspirowany przygodami dżentelmena włamywacza z miejsca skradł serca dosłownie wszystkich. W końcu pierwszy sezon (a właściwie część) zdobył 98 proc. pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. 2. odsłonie poszło nieco gorzej, bo w agregatorze recenzji "tylko" 96 proc. jest chwalebna. Teraz to jednak padł rekord. Nie ma krytyka, któremu nowe odcinki nie przypadłyby do gustu.

Serial obejrzycie na platformie Netflix.

Castlevania: Nocturne

"Z wielkim sprytem podchodząc do walki z demonami, zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym, "Nocturne" jest obiecującym powrotem do świata "Castlevanii"" - czytamy w podsumowaniu opinii krytyków na Rotten Tomatoes. Że Netflix potrafi robić świetne animacje, już wiedzieliśmy, ale tym razem to nawet on przesadził. Kilku recenzentów może się bowiem mylić, ale wszyscy naraz? Coś musi być na rzeczy.

Serial obejrzycie na platformie Netflix.

Ukochane dziecko - Netflix

"Ukochane dziecko" opowiada historię Leny, której udaje się uciec od torturującego ją mężczyzny. Kiedy docierają do niej rodzice, na jaw wychodzi cały horror, jaki przeżyła. Jej przerażająca opowieść zdążyła już porwać polskich widzów, bo produkcja od czasu swojej premiery na początku września nie chce zejść z topki najpopularniejszych seriali Netfliksa w naszym kraju. Jak najbardziej zasłużenie!

Serial obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA