REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mroczny serial wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy wszystkie nowości

Netflix powoli zaczynać wprowadzać halloweenową atmosferę. Z tej okazji do serwisu wpadnie dziś wyjątkowo mroczny serial oparty o twórczość Edgara Allana Poego, który zyskał przydomek poety grozy i tytuł twórcy kryminału, a także anime w konwencji science fiction.

12.10.2023
9:16
Mroczny serial oparty o twórczość Edgara Allana Poego wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy nowości
REKLAMA

W harmonogramie serwisu Netflix wystąpiły najwyraźniej niewielkie zmiany, a to właściwie jest dobra wiadomość, bo zarówno wzruszający film dokumentalny o Annie Przybylskiej - "Ania", jak i serial o prawdziwych zbrodniach - "Tajemnice polskich morderstw", są już dostępne na platformie. Produkcje dołączyły do gorących obecnie tytułów takich jak "Lupin": część 3. czy "Beckham". Ze względu na wcześniejszy debiut dwóch produkcji dokumentalnych, dziś na Netfliksie pojawią się dwie nowości. Będzie to coś wyjątkowego dla fanów mrocznych produkcji oraz anime w konwencji science fiction.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Zagłada domu Usherów

Mike Flanagan wraca i to z nie byle czym. Twórca seriali "Nawiedzony dom na wzgórzu" i "Nawiedzony dwór w Bly" stanął za kamerą nowego przerażającego serialu, opartego o twórczość Edgara Allana Poego. "Zagłada domu Usherów" to mroczna opowieść o Rodericku i Madeline Usher, bezwzględnym rodzeństwie, odpowiedzialnym za przekształcenie firmy Fortunato Pharmaceuticals w imperium władzy i bogactwa. Kiedy jednak kolejni dziedzice rodu Usherów po kolei giną z rąk tajemniczej kobiety, na jaw zaczynają wychodzić dawne sekrety.

Netflix: zwiastun serialu "Zagłada domu Usherów"

GOOD NIGHT WORLD

"GOOD NIGHT WORLD" to anime w konwencji science fiction, które skupia się na historii czworga nieszczęśliwych członków dysfunkcyjnej rodziny. Bohaterowie nie mają jednak pojęcia, że razem udało im się stworzyć szczęśliwe ognisko domowe w wirtualnej rzeczywistości niezwykle wciągającej gry. 

Netflix: zwiastun anime "GOOD NIGHT WORLD"
REKLAMA

O nowościach serwisu Netflix piszemy także w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA