REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wjechała nowa część postapokaliptycznego hitu. Sprawdzamy nowości

Choć żadnego Alertu RCB dziś jeszcze nie było, Netflix delikatnie sugeruje, żeby dzisiaj jednak zostać w domu. Do serwisu wpadło bowiem sporo nowości, w tym długo wyczekiwany 3. sezon "Łasucha" oraz kontynuacja popularnego tureckiego thrillera.

06.06.2024
10:02
nowosci netflix lasuch czwartek
REKLAMA

Minęły zaledwie kilka dni czerwca, a Netflix zaserwował nam już całkiem sporo interesujących premier. W Dniu Dziecka dostaliśmy sequel uwielbianego filmu "Za duży na bajki", produkcję "Ofelia" z Daisy Ridley i Naomi Watts w rolach głównych, a także "Gigantów ze stali" i "300". W tym miesiącu zdecydowanie jest zresztą na co czekać i nie mówię tu tylko o finałowej części 3. sezonu "Bridgertonów" - wśród dzisiejszych nowości z pewnością znajdują się tytuły, które przyciągną przed ekrany sporo widzów. Oto czwartkowe premiery.

REKLAMA

Spis treści:

Czwartkowe nowości serwisu Netflix: Łasuch: sezon 3.

Po ponad roku od premiery 2. sezonu, do serwisu Netflix wpadła długo wyczekiwana kontynuacja serialu "Łasuch". Adaptacja serii komiksów imprintu Vertigo stworzonej przez Jeffa Lemire'a rozgrywa się przyszłości, w której szaleje tajemniczy wirus H5G9. Śmiertelna choroba nie tylko zdziesiątkowała populację, ale również sprawiła, że wszystkie dzieci rodziły się z pewnymi cechami zwierzęcymi. Tym samym to właśnie hybrydy zostały oskarżone o wybuch pandemii. Tymczasem w obrębie granic Parku Narodowego Yellowstone zostaje ukryty nowonarodzony chłopiec-jelonek o imieniu Gus. Kiedy bohater dorasta, decyduje się wyruszyć z leśnego domu w świat, spotykając po drodze rozmaitych towarzyszy, których łączy jeden cel: odnaleźć prawdę o tym, co odmieniło ich rzeczywistość.

Zwiastun 3. sezonu serialu "Łasuch"

Kubra: sezon 2.

Z 2. sezonem wrócił także turecki thriller "Kubra". Produkcja śledzi losy Gokhana, mieszkańca biednej części Stambułu, który postanawia uporządkować swoje życie i ożenić się z ukochaną. Pewnego dnia mężczyzna zaczyna otrzymywać wiadomości, których autorką jest tajemnicza Kubra i dowiaduje się, że "jest inny". Z biegiem czasu Gokhan dochodzi do wniosku, że rozumie prawdziwe znaczenie wiadomości. Odkrywa także tożsamość Kubry, która przekazuje mu ostrzeżenia o nieoczekiwanych przyszłych zdarzeniach. Gokhan decyduje się wyruszyć w podróż, by stanąć po jednej stronie konfliktu w wojnie ciemności i światła.

Basma

"Basma" to saudyjski dramat, którego bohaterką jest młoda Saudyjka. Dziewczyna, która dotychczas studiowała za granicą, wraca do rodzinnej Dżuddy. Na miejscu dowiaduje się, że jej bliscy ukrywali przed nią trudną prawdę, z którą kobieta będzie musiała się zmierzyć.

Nelma Kodama: Królowa brudnych pieniędzy

W serwisie Netflix zadebiutował także brazylijski film dokumentalny "Nelma Kodama: Królowa brudnych pieniędzy", który skupia się na Nelmie Kodamie. Niesławna cinkciara, która wyszła z więzienia, zdecydowała się ujawnić swoją rolę w skandalu korupcyjnym, który wstrząsnął Brazylią.

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej w Spider's Web:

Rafa Marquez: El Capitan

Dziś z pewnością zadowoleni będą również fani piłki nożnej. Na Netfliksa wpadł bowiem kolejny film dokumentalny - "Rafa Marquez: El Capitan" - który skupia się na Rafie Marquezie, meksykańskim obrońcy. W produkcji sportowiec wspomina sukcesy i porażki na boisku oraz w życiu prywatnym. Nowy dokument to kameralna opowieść o marzeniach, determinacji i krętych ścieżkach, które nie zawsze były usłane różami.

REKLAMA

Baki Hanma kontra Kengan Ashura

Ostatnią nowością na dziś jest anime "Baki Hanma kontra Kengan Ashura". W tym butalnym crossoverze zawodnicy z seriali "Baki Hanma" i "Kengan Ashura" rywalizują w sztukach walki. Czas na decydujące starcie!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA