REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wracają cwaniaki z Peaky Blinders. Mocne nowości w serwisie Netflix

Tak to jakoś się układa, że jak co piątek Netflix ma dla was masę nowości. Na ten weekend gigant VOD przygotował kilka mocnych tytułów, w tym ten najważniejszy, czyli najnowszy sezon "Peaky Blidners". Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć.

10.06.2022
9:56
Peaky Blinders netflix
REKLAMA

Piątek to najważniejszy dzień dla serwisu Netflix. To właśnie na chwilę przed weekendowym relaksem platforma wrzuca najmocniejsze premiery. W tym tygodniu widzowie będą mogli obejrzeć kilka naprawdę niezłych propozycji. Tymczasem przechodzę do ich wymieniania, bo nowy sezon "Peaky Blinders" sam się nie obejrzy.

REKLAMA

Netflix nowości serwisu: Peaky Blinders

Choć to dopiero 6. sezon, to ten premierowy zadebiutował w 2013 roku, a więc 9 lat temu. To masa czasu i podejrzewam, że znaczna cześć widzów, podobnie jak ja, będzie musiała przypomnieć sobie, o co w ogóle chodziło w tej produkcji. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: "Peaky Blinders" to opowieść o gangsterach z nizin społecznych Birmingham, do niedawno jednego z najpotężniejszych ośrodków przemysłu w Europie. Teraz miast pada łupem gangów, bojówek politycznych i zdeprawowanych policjantów. Bohaterami są przedstawiciele tytułowego gangu, w tym ambitny Tommy Shelby, którego wciela się Cillian Murphy.

Pierwsze zabójstwo

To jest to, na co nikt nie czekał, ale opis brzmi tak, że aż chce się rzucić wszystko i oglądać. Słuchajcie tego: "Pierwsze zabójstwo" to teen drama w stylu "Romea i Julli". Juliette i Calliope mają się ku sobie. Miłość mogłaby zakwitnąć w pełni gdyby nie – oczywiście – przeszkody związane z przynależnością do dwóch zwaśnionych społeczności. Musićie bowiem wiedzieć, że jedna z nich jest… wampirem, a druga łowczynią tych krwiożerczych bestii. Co więcej, zbliża się niedługo ich rytuał inicjacyjny. Łowczyni musi zabić wampirkę, a wampirka człowieka. Brzmi rewelacyjnie, nie?

Netflix: pełna lista piątkowych nowości:

REKLAMA
  • DRZEWA POKOJU 10/06/2022
  • DIRTY DADDY: THE BOB SAGET TRIBUTE 10/06/2022
  • PIERWSZE ZABÓJSTWO 10/06/2022
  • PRYWATNOŚĆ 10/06/2022
  • PEAKY BLINDERS: SEZON 6 10/06/2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA