REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jason Momoa walczy o sprawiedliwość, a „Pani dziekan” o pozycję. Sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

W „Sweet Girl” Jason Momoa walczy o sprawiedliwość, a w „Zakochanym mężczyźnie” mafijny windykator o miłość. Na Netflix Polska pojawiło się dzisiaj kilka nowych filmów i seriali. Sprawdzamy, które z nich warto obejrzeć.

20.08.2021
17:50
netflix nowosci
REKLAMA

Czas na odpoczynek po ciężkim tygodniu. A przy czym najlepiej się relaksować, jeśli nie przy nowych filmach i serialach? Piątkowe premiery Netflix Polska zapewnią wam rozrywkę, nie tylko na dzisiejszy wieczór. Wśród nich znalazło się „Sweet Girl” z Jasonem Momoą i „Pani dziekan” z Sandrą Oh.

REKLAMA

Piątkowe nowości Netflix Polska - najciekawsze tytuły

Zakochany mężczyzna

Gangster o złotym sercu to już filmowa klisza. „Zakochany mężczyzna” udowadnia, że jeszcze wiele można z niej wycisnąć. A-Cheng jest windykatorem na usługach mafii, który nie ma skrupułów przez uciekaniem się do przemocy. Pewnego dnia jednak zakochuje się w córce jednego z dłużników. Fortelem namawia ją na randki, ale jego tajemnica przed mocodawcami w końcu wychodzi na jaw.

Film już na platformie Netflix.

Sweet Girl

Gdy film reklamowany jest twarzą Jasona Momoy, to wiemy, że będzie się działo. Tym razem aktor wciela się w Coopera, którego żona umiera na raka w wyniku wycofania przez firmę farmaceutyczną eksperymentalnego leku. Pragnie sprawiedliwości, ale jej nie otrzymuje. Pozostaje mu jedynie zemsta.

Film już na platformie Netflix.

Pani dziekan

Znana z „Obsesji Eve” Sandra Oh wciela się tu w tytułową panią dziekan. Jest pierwszą kobietą z mniejszości na tym stanowisku, a kierowany przez nią wydział anglistyki nie ma, delikatnie mówiąc, się najlepiej. Będzie musiała więc walczyć o jego dalszy byt i sprostać absurdalnym wymaganiom przed nią postawionymi.

Serial już na platformie Netflix.

Piątkowe nowości Netflix Polska - pełna lista

REKLAMA
  • ZAKOCHANY MĘŻCZYZNA
  • HARMIDOM - FILM
  • PANI DZIEKAN
  • BĘDZIE DOBRZE
  • SWEET GIRL

Zdjęcie tytułowe: CLAY ENOS/NETFLIX © 2021

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA