REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wpadła komedia akcji z Kevinem Hartem. Sprawdzamy piątkowe nowości

"Forst" obejrzany? Jeśli jesteście już po seansie serialowej adaptacji powieści Remigiusza Mroza, to czas na kolejną porcję nowości. Dziś do serwisu Netflix wpadnie mocna komedia z Kevinem Hartem oraz nowa odsłona popularnego reality show.

12.01.2024
11:30
nowosci netflix skok w przestworzach kevin hart
REKLAMA

To dopiero połowa stycznia, a grono świetnych nowości Netfliksa zaczyna się powiększać - "Śnieżne Bractwo", J.A. Bayony, które zadebiutowało w serwisie w zeszłym tygodniu, wspięło się na sam szczyt TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji. Jeśli chodzi zaś o seriale, popularnością cieszą się serialowa adaptacja książki Harlana Cobena - "Już mnie nie oszukasz" - oraz serial "Bracia Sun" z Michelle Yeoh w roli głównej. Wczorajszy dzień stał zaś pod znakiem serialu "Forst", adaptacji powieści Remigiusza Mroza, który zrecenzowaliśmy już na łamach Spider's Web, a tymczasem sprawdzamy dzisiejsze premiery Netfliksa.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Skok w przestworzach"

Komedia kryminalna "Skok w przestworzach" skupia się na zawodowym złodzieju, który wraz ze swoją fachową ekipą planuje zrealizować niezwykle trudny skok. Grupa zamierza ukraść 500 mln dol. w złocie z samolotu lecącego 12 km nad powierzchnią Ziemi. W roli głównej wystąpił Kevin Hart.

Netflix: zwiastun filmu "Skok w przestworzach"

Miłość jest ślepa: Szwecja

"Miłość jest ślepa" wraca z nową odsłoną! Romantyczne reality show o tematyce ślubnej przedstawia historie szwedzkich singli i singielek, którzy szukają miłości. Najpierw jednak spróbują nawiązać emocjonalną więź ze swoimi potencjalnymi drugimi połówkami, a dopiero później spotkają się z nimi twarzą w twarz. Nowe odcinki będą pojawiać się co piątek.

Netflix: zwiastun programu "Miłość jest ślepa: Szwecja"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA