REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Zapadlisko” w serwisie Netflix. Mroczny szwedzki thriller to nie koniec nowości

Na ten szwedzki film z pewnością czekało sporo osób. I w końcu jest - "Zapadlisko", najnowsza mroczna produkcja Netfliksa, wraz z innymi nowościami wpadła do serwisu. Dzisiejszy dzień przyniesie także dokumentalny film o Albercie Einsteinie oraz indyjski sitcom.

16.02.2024
10:48
netflix nowosci zapadlisko
REKLAMA

Kolejna porcja nowości zadebiutowała w serwisie Netflix, choć wczorajszy dzień również obfitował w mocne premiery - w czwartek na platformie pojawił się m.in. japoński thriller "Dom ninja", komediowa produkcja "The Vince Staples Show" oraz interesujący tajski serial "Bitwa singielek", będący nieco lżejszą wersją kultowego "Squid Game" (a mimo to - równie ciekawą). Co zobaczymy dzisiaj? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Zapadlisko

"Zapadlisko" to mocny szwedzki obraz, którego bohaterką jest Frigga. Kiedy miasto Kiruna zapada się w głąb ziemi, kobieta jest rozdarta między obowiązkami wobec rodziny a zadaniami szefowej ochrony największej na świecie kopalni. 

Netflix: zwiastun serialu "Zapadlisko"

Einstein i bomba

Brytyjski film dokumentalny "Einstein i bomba" to wyjątkowa produkcja, która wykorzystuje materiały archiwalne i słowa Alberta Einsteina, by ukazać studium umysłu udręczonego geniusza i zbadać, co stało się po ucieczce Einsteina z nazistowskich Niemiec.

Netflix: zwiastun filmu "Einstein i bomba"

Komediowy chaos

Ostatnią nowością na dziś jest indyjski sitcom "Komediowy chaos". Produkcja skupia się na nieporadnym mężczyźnie, który zostaje wyrzucony z własnej firmy. Podczas gdy bohater próbuje prowadzić życie małżeńskie oraz klub komediowy, los nieustannie rzuca mu kłody pod nogi.

Netflix: zwiastun serialu "Komediowy chaos"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA