REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Co oglądać dziś na Netfliksie? Wpada pikantny serial i produkcja rodzinna

Nowości na Netflix dziś nie brakuje. Do serwisu wpadają trzy nowe produkcje - dwa seriale i pełnometrażowa animacja o Hildzie zagubionej w krainie trolli. Zarówno młodsi, jak i starsi widzowie będą więc mieli, do oglądać na Netfliksie. Na koniec tygodnia w bibliotece platformy pojawi się zaś "Cobra Kai" i "Zostań przy mnie" - adaptacja prozy Harlana Cobena.

27.12.2021
12:10
Netflix grudzien Hilda
REKLAMA

Nowości Netflix Polska na ostatnie dni 2021 roku to kilkanaście premier filmów i seriali, wśród których nie brakuje potencjalnych hitów. Biorąc pod uwagę, że do biblioteki platformy niemal każdego dnia trafiają kolejne produkcje, dość łatwo się pogubić i przeoczyć interesujące tytuły. Śpieszymy z pomocą - przygotowaliśmy dla was podpowiedzi, jakie nowe filmy i seriale oglądać w serwisie w tym tygodniu. Na końcu tekstu znajdziecie pełną listę premier na najbliższe dni.

REKLAMA

Co nowego dzisiaj w serwisie Netflix?

Hilda i Władca Gór

Netflix - nowości

Najnowsza adaptacja rysunkowych historii Luke'a Persona o Hildzie, która ponownie budzi się w krainie trolli - w dodatku samotnie! Jak się tam znalazła? Czy uda się jej wrócić do Trolberg i uratować miasto, a przede wszystkim ponownie stać się człowiekiem? I co ma z tym wszystkim wspólnego straszny Władca Gór? Dotychczas na Netfliksa trafiły dwa sezony serialu o bohaterce - teraz przyszedł czas na pełnometrażowy film.

Premiera: 30 grudnia

W tym tygodniu w serwisie Netflix

Dzisiejsze nowości to jednak nie wszystko, co przygotował dla widzów Netflix. W tym tygodniu w serwisie pojawi się jeszce wyczekiwany 4 sezon serialu "Cobra Kai" i nowa adaptacja powieści Harlana Cobena pt. "Zostań przy mnie". Sprawdzamy nowości Netflix Polska na najbliższe dni. Co oglądać warto obejrzeć?

Niespokojni ludzie

Netflix: Niespokojni ludzie

Komediodramat o pechowym złodzieju, który napada na opróżniony z gotówki bank i bierze ośmioro zakładników. Gdy postanawia się poddać, do miejsca, w którym ich przetrzymywał, wpada dwóch dysfunkcyjnych policjantów - Jack i Jim - prywatnie ojciec i syn. Jest tylko jeden problem - mieszkanie okazuje się zupełnie puste. Później zakładnicy w ekstremalnie chaotyczny sposób dzielą się swoimi wersjami zdarzeń, a na ekranie rozwija się klasyczna detektywistyczna intryga. Wszystkich łączy jakaś tajemnica, która sprawia, że między uczestnikami feralnych wydarzeń zawiązała się nierozerwalna więź.

Premiera: 29 grudnia

Azcárate: Bez znieczulenia

Gorąca, prowokacyjna i prześmiewcza premiera prosto z Kolumbii! Kolumbijska aktorka i komiczka, Alejandra Azcarate, łączy tu znakomity i błyskotliwy stand-up z formatem talk-show, bawiąc publiczność i nie szczędząc refleksji na temat związków, miłości, seksu czy… starzenia się.

Data premiery: 28 grudnia

Nowości Netflix Polska z tego tygodnia: pełna lista

REKLAMA
 • Bal słówek: Wesoła matematyka: 1. sezon - 28 grudnia 2021
 • Azcárate: Bez znieczulenia - 28 grudnia 2021
 • Niespokojni ludzie - 29 grudnia 2021
 • Na miejscu zbrodni: Morderca z Times Square - 29 grudnia 2021
 • Café, con aroma de mujer - 29 grudnia 2021
 • Kitz: 1. sezon - 30 grudnia 2021
 • Światło nocy, cz. 2 - 30 grudnia 2021
 • Hilda i władca gór - 30 grudnia 2021
 • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus - 31 grudnia 2021
 • Porady różowej brygady: 6. sezon - 31 grudnia 2021
 • Zostań przy mnie: 1. sezon - 31 grudnia 2021
 • Cobra Kai: 4. sezon - 31 grudnia 2021
 • Plan na miłość, 3. sezon - 1 stycznia 2022

W tym tygodniu oferta Netflix Polska wzbogaci się zatem o trzynaście nowości filmowych i serialowych. Nie da się ukryć, że adaptacja prozy Harlana Cobena i najnowsza odsłona świetnie ocenianego i cieszącego się olbrzymią popularnością "Cobra Kai" to najgorętsze premiery najbliższych dni. A za pasem styczeń - będzie co oglądać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA