REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Koreański "Dom z papieru" hitem na piątek. Śpieszcie się z oglądaniem, bo Netflix ma więcej nowości

Na platformie Netflix właśnie pojawiła się nowa wersja hitowego serialu "Dom z papieru". Kiedy już zobaczycie, jak Koreańczycy poradzili sobie z napadem na mennicę, sięgnijcie po inne nowości platformy. Dzisiaj zadebiutowało bowiem więcej interesujących filmów i seriali. "Człowiek z Toronto" oraz "Człowiek kontra pszczoła" zapowiadają się wyśmienicie.

24.06.2022
10:11
dom z papieru korea netflix nowości
REKLAMA

Netflix wie, co zrobić, abyście chcieli spędzić z nim cały piątek. Jeśli jeszcze nie zaczęliście, to pewnie nie możecie się doczekać, aż zaczniecie binge-watching koreańskiego "Domu z papieru". Zróbcie co macie zrobić i bierzcie się za to, bo dzisiaj na platformie pojawiło się więcej nowości do obejrzenia. I to koniecznie. Szczególnie popularne powinny być film "Człowiek z Toronto" oraz serial "Człowiek kontra pszczoła", które poprawią niejednemu z was humor w rozpoczynający się weekend.

REKLAMA

Netflix - nowości serwisu. Co oglądać?

Niby "Dom z papieru: Korea" nie ucieknie, ale nie ma co zwlekać z jego oglądaniem. Netflix przygotował również inne nowości, które zapowiadają się przynajmniej tak samo smakowicie. Rowan Atkinson rozbawi was, walcząc z upierdliwym owadem w "Człowieku kontra pszczoła", a Woody Harrelson i Kevin Hart zapewnią porządną dawkę śmiechu i adrenaliny w "Człowieku z Toronto". Dodatkową nowością dla najmłodszych jest zaś 2. sezon "Angry Birds: Letnie szaleństwo".

Dom z papieru: Korea - Netflix

Hasło "Dom z papieru" wywołuje ekscytację milionów fanów na całym świecie. A ten zrobiła Korea. Czy nowa wersja przygód desperatów, którzy chcą obrabować mennicę, będzie takim samym hitem, co oryginał? O tym dopiero się przekonamy. Natomiast emocji i akcji z pewnością tu nie zabraknie.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Człowiek z Toronto

Karuzela śmiechu rusza, gdy najniebezpieczniejszy morderca na świecie i nieudacznik z Nowego Jorku zostają ze sobą pomyleni w obiekcie wynajętym za pomocą Airbnb. "Człowiek z Toronto" to pełna akcji komedia, która przy okazji dostarczy porządnej dawki adrenaliny. Zadbają o to Woody Harrelson i Kevin Hart.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Człowiek kontra pszczoła - Netflix

To "Jaś Fasola" ery Netfliksa? Rowan Atkinson wciela się tu w człowieka, który ma pilnować luksusowej rezydencji. Przeszkadza mu w tym jednak wyjątkowo natrętna pszczoła. W ten sposób rozpoczyna się prawdziwa wojna między człowiekiem a owadem. Kto wyjdzie z niej zwycięsko i ile szkód razem narobią, zanim się o tym przekonamy?

Serial już na platformie Netflix.

REKLAMA

Piątkowe premiery na Netflix Polska. Lista nowości:

 • ANGRY BIRDS: LETNIE SZALEŃSTWO: SEZON 2 24/06/2022
 • DOM Z PAPIERU: KOREA 24/06/2022
 • CZŁOWIEK Z TORONTO 24/06/2022
 • CZŁOWIEK KONTRA PSZCZOŁA 24/06/2022

  Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

  Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA