REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Horror z gwiazdą "Sex Education" i brytyjski kryminał - Netflix dowozi nowości na piątek

Kolejny ciężki tydzień za wami? Na szczęście Netflix przygotował premiery, które pomogą wam zrelaksować się po pracy lub szkole. Wśród nowych filmów i seriali platformy znalazło się miejsce na horror z gwiazdą "Sex Education". Prócz "Wybieraj albo umieraj" interesująco zapowiada się również brytyjski serial kryminalny "Anatomia skandalu".

15.04.2022
9:02
wybieraj albo umieraj netflix premiery nowości
REKLAMA

Jaki film lub serial oglądać na Netfliksie po ciężkim tygodniu? Na szczęście do serwisu niemal codziennie wpadają nowe tytuły, więc na pewno znajdzie się coś, co pozwoli wam się zrelaksować. Z dzisiejszych premier najbardziej smakowicie zapowiada się horror z gwiazdą "Sex Education". A co jeszcze prócz "Wybieraj albo umieraj" pojawiło się na platformie?

REKLAMA

Netflix - nowości. Najciekawsze premiery serwisu

"Wybieraj albo umieraj" to z pewnością najgorętsza premiera dzisiejszego dnia. Prócz horroru warto mieć na uwadze również nowy brytyjski kryminał "Anatomia skandalu". Filmów i seriali do oglądania na Netfliksie nikomu nie zabraknie. Te premiery zapewnią wam rozrywkę na wieczór, a może nawet cały weekend.

Wybieraj albo umieraj

Wybieraj albo umieraj - Netflix - premiery

Znany z "Sex Education" Asa Butterfield tym razem występuje w nietypowej dla siebie roli. "Wybieraj albo umieraj" jest bowiem horrorem, w którym nostalgia miesza się z makabrą. To opowieść o dwójce przyjaciół postanawiających zdobyć nieodebraną do tej pory nagrodę pieniężną. W tym celu muszą zrestartować grę wideo z lat 80.

Film już dostępny na Netfliksie.

Mai: A Mother's Rage

Główna bohaterka jest łagodną i delikatną kobietą. Do czasu... Gdy jej córka ginie, a ona odkrywa, kto stoi za tą tragiczną śmiercią, zmienia się w bezlitosną mścicielkę. Jako pogrążona w żałobie matka znajduje w sobie siłę, aby spróbować wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Podczas seansu nudzić się nie będziecie.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Anatomia skandalu

Anatomia skandalu - Netflix - nowości na piątek

Czy osobę, z którą spędzamy życie, można w pełni poznać? To pytanie zadają twórcy "Anatomii skandalu". W tym brytyjskim serialu śledzimy opowieść o żonie pewnego wpływowego polityka. Mężczyzna zostaje oskarżony o szokujące przestępstwo. Czy prócz kariery na szali stoi również jego związek?

Serial już dostępny na Netfliksie.

Netflix - pełna lista piątkowych nowości serwisu

  • DZIEDZICE ZIEMI
  • ANATOMIA SKANDALU
  • MAI: A MOTHER'S RAGE
  • WYBIERAJ ALBO UMIERAJ
REKLAMA

Netflix - co dziś obejrzeć po pracy lub szkole?

Biblioteka Netfliksa powiększa się niemal codziennie. Dziś do serwisu wpadło kilka interesujących filmów i seriali. Jeśli więc jesteście zmęczeni ciężkim tygodniem w pracy lub szkole, to szykujcie się na wieczorny seans "Wybieraj albo umieraj" bądź "Anatomii skandalu". Poza tym w serwisie pojawiły się takie tytuły jak "Dziedzice ziemi" i "Mai: A Mother's Race".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA