REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix: nowości na dziś. Co oglądać w serwisie? Lista premier

Nowości Netflixa pozwolą wam się zrelaksować po ciężkim tygodniu. Dziś w serwisie m.in. "Film Pokemon: Sekrety dżungli", "Pretty Smart", "Mój brat, moja siostra".

08.10.2021
9:01
film pokemon netflix premiery piątek
REKLAMA

Netflix zadba żebyśmy się nie nudzili. Do biblioteki serwisu właśnie zawitały filmy i seriale, które pomogą wam zrelaksować się po pracy czy szkole. Wśród nich film osadzony w uniwersum Pokemonów, nowy sitcom, czy wzruszający dramat. Nie było łatwo, ale dotrwaliśmy do piątku. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Co

REKLAMA

Nowości Netflix Polska - co warto obejrzeć?

Netflix - nowości w październiku 2021

Pretty Smart

Jest inteligentna. Ma dyplom Harvardu i chce zostać powieściopisarką. Kiedy zostawia ją chłopak, jej życie zmienia się diametralnie. Chelsea musi zamieszkać z siostrą i jej trójką współlokatorów, a to niezłe gagatki są. Nowa "rodzina" sprawi, że zmieni swoje podejście do życia. Wszystko oczywiście w akompaniamencie mniej lub bardziej wybrednych żartów. Jeśli lubicie sitcomy jest to serial dla was.

Serial już na Netfliksie.

Film Pokemon: Sekrety dżungli

Kiedy Ash obiecał sobie, że złapie je wszystkie, myśmy pokochali świat Pokemonów, który od dawna już się rozrasta. Tym razem mamy do czynienia z filmem, w którym ambitny trener z Pikachu u swoim boku pozna dorastającego w dżungli Koko. To spotkanie zmieni życie tego ostatniego na zawsze.

Film już na Netfliksie.

Mój brat, moja siostra

Wzruszający dramat, koło którego nie przejdziecie obojętnie. Jest to historia Nika i Tesli. Testament ojca zmusza ich do zamieszkania razem, przez co będą musieli przezwyciężyć dzielące ich różnice.

Film już na Netfliksie.

REKLAMA

Netflix Polska - Pełna lista piątkowych nowości na 8 października 2021 roku:

  • PRETTY SMART
  • RODZINNY BIZNES: SEZON 3
  • GRUDGE
  • MÓJ BRAT, MOJA SIOSTRA
  • STRASZNIE MROCZNE HISTORIE
  • FILM POKEMON: SEKRETY DŻUNGLI
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA