REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Dzięki Netfliksowi szybko i wściekle poznacie „Nowy smak wiśni”. Sprawdzamy piątkowe nowości platformy

Animowani „Szybcy i wściekli”, pełen grozy „Nowy smak wiśni” i trzymający w napięciu „Beckett”. Oto najważniejsze, choć nie wszystkie, nowości, które właśnie pojawiły się na Netfliksie.

13.08.2021
21:38
nowy smak wiśni netflix premiery co obejrzeć
REKLAMA

Netflix dba, abyśmy się nie nudzili. Bibliotekę platformy zasiliło sześć nowych tytułów. Wśród nich filmy i seriale, których nie można przegapić. Oto z piskiem opon do serwisu wjechał kolejny sezon animowanych „Szybkich i wściekłych”, na przyczepce wioząc „Nowy smak wiśni” oraz „Becketta”.

REKLAMA

Piątkowe nowości Netfliksa – najciekawsze tytuły

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 5

Netflix lubi podpinać się serialami animowanymi pod znane franczyzy. W końcu za sprawą „Obozu Kredowego” najmłodsi widzowie mogli się zapoznać ze światem „Parku Jurajskiego”. „Wyścigowi agenci” częściej jednak pojawiają się na platformie. To już piąta odsłona przygód młodocianej ekipy, która za kierownicą radzi sobie niezgorzej niż Dom i jego rodzina.

Serial dostępny na platformie Netflix.

Beckett

Grecja, słońce, wakacje i... polityczny spisek. Amerykański turysta mimowolnie staje się częścią niebezpiecznej konspiracji. Przyjdzie mu walczyć z o wiele potężniejszym przeciwnikiem. Czy uda mu się ujść z życiem? „Beckett” to trzymający w napięciu thriller, w którym zobaczycie brawurowe role Johna Davida Washingtona i Alici Vikander.

Film dostępny na platformie Netflix.

Nowy smak wiśni

Ten serial przeniesie was do kolorowych lat 90. Co więcej, odwiedzimy w nim Hollywood. Śmietanka towarzyska bawi się doskonale, ale pod całym otaczającym ich blichtrem kryją się mroczne tajemnice. Jedna z ambitnych reżyserek zostaje oszukana i postanawia zemścić się na nieuczciwym producencie wykorzystując swoje nadprzyrodzone moce.

Serial dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista nowości Netflix Polska z 13 sierpnia 2021:

  • SZYBCY I WŚCIEKLI: WYŚCIGOWI AGENCI: SEZON 5
  • BECKETT
  • NOWY SMAK WIŚNI
  • BEZ POŻEGNANIA
  • JEGO KRÓLESTWO
  • VALERIA: SEZON 2
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA