REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Planuj wieczory z Netfliksem. Premiery na ten tydzień poprawią ci humor

Jaką nowość Netfliksa wybrać na dzisiaj? Biblioteka serwisu powiększa się o kolejne tytuły praktycznie każdego dnia. Produkcji do oglądania nie brakuje. W tym tygodniu warto zwrócić szczególną uwagę na włoski horror dla nastolatków "Nie zabijaj mnie" i interaktywną produkcję od twórców "Black Mirror", "Cat Burglar". Co oglądać na Netflix Polska?

21.02.2022
18:13
cat burglar netflix nowości premiery
REKLAMA

Co oglądać na Netfliksie? Praktycznie codziennie do biblioteki platformy dochodzą nowe tytuły. Podpowiadamy więc jaki film lub serial wybrać na wieczór po ciężkim dniu pracy, lub szkoły. W tym tygodniu wpada m.in. włoski horror "Nie zabijaj mnie" czy interaktywna animacja "Cat Burglar". To jednak nie są jedyne premiery tego tygodnia, które warto mieć na uwadze.

REKLAMA

Dziś w serwisie Netflix:

Włoski horror dla nastolatków? A może interaktywna animacja? Nie? To turecki romans. Dla każdego się coś znajdzie, bo biblioteka Netfliksa praktycznie codziennie powiększa się o nowe tytuły. Sprawdzamy więc przy jakim filmie, lub serialu zrelaksować się po ciężkim dniu.

Nie zabijaj mnie

Nie zabijaj mnie - Netflix - premiery

Ten film zaczyna się tam, gdzie większość tragicznych romansów w stylu "Romea i Julii" się kończy. Marta i jej chłopak umierają z powodu przedawkowania narkotyków. Dziewczyna budzi się sama, ale nie w naszym świecie. Protagonistka trafia bowiem do innej, pełnej przemocy rzeczywistości. Jak sobie w niej poradzi? Już teraz możecie się o tym przekonać. Włoskie "Nie zabijaj mnie" przyprawi was o ciarki na plecach.

Pozostałe nowości Netfliksa z tego tygodnia:

Cat Burglar

Twórcy "Czarnego lustra" tym razem próbują sił w animacji. W dodatku interaktywnej. Widz wciela się tutaj w niesfornego kota włamywacza i musi mu pomóc oszukać muzealnego strażnika oraz ukraść dzieła sztuki. "Cat Burglar" to zabawa dla całej rodziny.

Muszę o tobie zapomnieć

Muszę o tobie zapomnieć - Netflix - nowości

Turecki romans, który dostarczy wam mnóstwo uniesień. Przynajmniej w zamyśle. Fabuła jest dobrze wszystkim znana i przerobiona przez popkulturę niezliczoną ilość razy. To w końcu opowieść o grzecznej studentce, zakochującej się w nieokrzesanym rajdowcu motocyklowym. Na przeszkodzie ich miłości staje tragedia oraz sprzeciw z najbliższego otoczenia.

Świat Karmy: Teledyski

Śledziliście losy Karmy? Tęsknicie za młodą bohaterką, która spełnia rapowe marzenia i dzięki swojej rezolutności radzi sobie z każdym problemem? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość. Dziewczynka powraca, tym razem, aby zaprezentować wam swoje teledyski. Jeśli nie wy to wasze pociechy albo młodsze rodzeństwo na pewno nie będzie mogło oderwać się od ekranu.

Nowości Netflix Polska na cały tydzień (21-27 lutego):

 • NIE ZABIJAJ MNIE 2/21/2022
 • CAT BURGLAR 2/22/2022
 • LOVE SONG 2/22/2022
 • MUSZĘ O TOBIE ZAPOMNIEĆ 2/23/2022
 • ŚWIAT KARMY: TELEDYSKI 2/24/2022
 • MERLÍ. SAPERE AUDE 2/25/2022
 • ZNÓW MIEĆ 15 LAT 2/25/2022
 • WIKINGOWIE: WALHALLA 2/25/2022
 • ZJAZD RODZINNY U MADEI 2/25/2022
 • BEZ WYTCHNIENIA 2/25/2022
REKLAMA

Premiery Netflix Polska - co oglądać?

Nie wiecie co oglądać na Netfliksie? Nic dziwnego. Serwis każdego dnia ma dla swoich użytkowników coś nowego. W tym tygodniu wśród premier zajdziecie "Nie zabijaj mnie" i "Cat Burglar". Tych tytułów jest oczywiście więcej i każdy znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu się zrelaksować.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA