REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Cobra Kai" bije Harlana Cobena. Sprawdzamy sylwestrowe nowości Netfliksa

Nie wiesz, co oglądać w sylwestra? Śpieszymy z podpowiedzią, bo dzisiaj na Netfliksie pojawiły się aż trzy nowości. Wśród nich 4. sezon "Cobra Kai", w którym znani i lubiani bohaterowie muszą zmierzyć się z również znanym, ale znienawidzonym przeciwnikiem. Podobnie zresztą jak postacie z nowej adaptacji prozy Harlana Cobena. Jeśli nie macie planów na wieczór, te premiery nie pozwolą wam się nudzić.

31.12.2021
9:30
cobra kai netflix sylwester premiery co oglądać
REKLAMA

Jeśli nie wiesz, co robić w sylwestra, to znak, abyś zapoznał się z dzisiejszymi nowościami Netfliksa. W ostatni dzień 2021 roku na platformie pojawiły się gorące premiery. Bohaterowie "Cobra Kai" robią już to, co zawsze wychodziło im najlepiej - naparzają się i nas rozbawiają. Poza tym postacie z kart książki Harlana Cobena muszą zmierzyć się z demonami przeszłości.

REKLAMA

Netflix - Sylwestrowe nowości

Zostań przy mnie

Netflix kręci z Harlanem Cobenem i nie zamierza przestać. Platforma chce zrealizować mnóstwo adaptacji prozy pisarza. Kilka już za nami a regularnie pojawiają się kolejne. Teraz nadszedł czas na "Zostań przy mnie", w którym zobaczymy, jak spokojne życie fotoreportera, matki i detektywa zakłóca wydarzenie z przeszłości.

Serial już na Netfliksie.

Cobra Kai: Sezon 4

Po finale 3. sezonu nie mogliśmy się doczekać powrotu Terry'ego Silvera. Znany z "Karate Kid 3" antagonista da się nieźle we znaki głównym bohaterom, którzy teraz połączyli siły i przygotowują swoich podopiecznych na czekające ich starcia. Na pewno będzie bolało. Nie bójcie się jednak. Jak zwykle w serialu, akcja idzie w parze z niewymuszonym humorem, dzięki czemu będziecie bawić się przynajmniej tak dobrze jak przy poprzednich odsłonach produkcji.

Serial już na Netfliksie.

Porady różowej brygady: Sezon 6

Różowa Brygada powraca, aby pomóc heteroseksualnym mężczyznom wrócić na właściwe tory. Tytułowe "Queer Eye" bardzo przyda się zaniedbanym uczestnikom programu, zgłoszonych do udziału w nim przez swoich najbliższych.

Program już na Netfliksie.

REKLAMA

Netflix - pełna lista piątkowych nowości:

  • PORADY RÓŻOWEJ BRYGADY: SEZON 6
  • ZOSTAŃ PRZY MNIE: SEZON 1
  • COBRA KAI: SEZON 4
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA