REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix kasuje dwa seriale po pierwszych sezonach. Z jednym wiązał większe nadzieje

Do długiej listy tytułów skasowanych w tym roku przez platformę Netflix możemy dopisać dwa seriale. Obie produkcje przez trzy tygodnie znajdowały się na globalnej liście najpopularniejszych produkcji platformy. To jednak nie wystarczyło. Z jednym z nich usługa wiązała o wiele większe nadzieje.

09.11.2022
15:10
netflix seriale skasowane co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

W pierwszych miesiącach 2022 roku decyzje Netfliksa o kasowaniu kolejnych produkcji można było jeszcze usprawiedliwiać twierdzeniem, że platforma szuka oszczędności po spadkach liczby użytkownikach. Po trzecim kwartale subskrybentów usłudze jednak przybyło i serwis dopisał do listy globalnych hitów kolejne produkcje ("Dahmer - Potwór historia Jeffreya Dahmera" to drugi najpopularniejszy serial anglojęzyczny w historii usługi).

Pomimo odbicia się od dna Netflix wciąż kasuje kolejne seriale i nie tak dawno okazało się, że fani nie mają co oczekiwać powrotu wróżek z "Sagi Winx", bo 3. sezon produkcji nie powstanie. Teraz do pokaźnej listy anulowanych w ostatnich miesiącach tytułów należy dopisać dwa kolejne.

REKLAMA

Netflix kasuje dwa seriale po 1. sezonach

Netflix wiązał wielkie nadzieje z "Drogą do awansu". Platforma jeszcze przed premierą serialu zleciła bowiem scenarzystom przygotowanie pomysłów na kontynuację. Rychłe nadejście 2. sezonu zwiastował też twist w finale pierwszej odsłony. Coś jednak poszło nie tak i ten dramat prawniczy z elementami romansu (crowdpleaser jak się patrzy) nie przyciągnął przed ekrany wystarczającej liczby widzów. W premierowy weekend użytkownicy platformy oglądali produkcję zaledwie przez ok. 16 mln godzin.

REKLAMA

Nieco lepiej w premierowy weekend poradzili sobie "Niedoskonali". Użytkownicy Netfliksa na całym świecie oglądali tę produkcję przez jakieś 24 mln godziny. Tak jak i "Droga do awansu" serial utrzymywał się w globalnej topce najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie zaledwie przez trzy tygodnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA