REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Udało się! Chociaż Netflix go skasował, ten serial i tak dostanie 2. sezon

Przy kasowaniu popularnych seriali Netfliksa zawsze wygląda to tak samo. Platforma anuluje produkcję, fani wrzeszczą "jak to tak?" i walczą, żeby ją uratować. Zazwyczaj nie daje to pożądanego efektu. Nie tym razem. Okazuje się, że dla jednego tytułu znalazł się właśnie nowy dom.

11.02.2023
11:14
netflix skasowane serial showtime
REKLAMA

Mamy luty, a Netflix zdążył już w tym roku skasować siedem seriali (jak pisałem chwilę temu, wychodzi jakoś jeden na tydzień). Wśród nich znalazł się "Singiel w Nowym Jorku", w który zaangażowany był twórca "Emily w Paryżu". Produkcja zadebiutowała zeszłego lipca i chociaż spodobała się krytykom, użytkownicy platformy nie oszaleli na jej punkcie.

"Singiel w Nowym Jorku" tylko przez jeden tydzień znajdował się w globalnej topce najpopularniejszych tytułów Netfliksa. I to w dodatku na niezbyt wysokim, bo piątym miejscu. Nic więc dziwnego, że platforma w zeszłym miesiącu postanowiła serial anulować. Fani trochę popłakali, trochę ponarzekali, a teraz mogą otwierać szampana.

REKLAMA

Singiel w Nowym Jorku - skasowany serial Netfliksa dostanie 2. sezon

Chociaż część widzów mogła już stracić nadzieję, 2. sezon "Singla w Nowym Jorku" jednak powstanie. Nie zrobi go jednak Netflix. Serial znalazł bowiem nowy dom. Produkcję postanowiła uratować stacja Showtime. Fani poznają więc dalsze losy Michaela (Neil Patrick Harris), który po 17 latach rozstaje się z partnerem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie prywatne. Jest po 40., więc zadanie to do łatwych nie należy.

REKLAMA
Singiel w Nowym Jorku - Netflix - Showtime

Na ten moment nic o 2. sezonie "Singla w Nowym Jorku" nie wiadomo. Przejęcie serialu przez Showtime daje jednak nadzieję, że i inne skasowane przez Netfliksa produkcje znajdą nowy dom. W kolejce do adopcji czeka bowiem chociażby "1899" i "Warrior Nun".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA