REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix

Co dziś warto obejrzeć na Netfliksie? Serial "Wikingowie: Walhalla" przejmuje serwis

Netflix na każdy piątek przygotowuje najlepsze seriale i filmy, jakie ma na liście swoich nowości. Nie inaczej jest również tym razem. To właśnie dziś debiutuje bowiem wyczekiwany od lat spin-off "Wikingów". Produkcja zatytułowana "Wikingowie: Walhalla" zapowiada się na największy hit z dzisiejszych premier. Co jeszcze warto obejrzeć?

25.02.2022
9:52
netflix wikingowie walhalla dziś premiera filmy seriale nowości
REKLAMA

Marzec widnieje już na horyzoncie, a to oznacza długą listę nowości Netflix Polska, wśród których znajdziemy takie hity jak "Zasoby ludzkie" i 2. sezon "Bridgertonów". Warto natomiast jeszcze przez moment wstrzymać się z przenoszeniem swojej uwagi na następny miesiąc. Szefowie platformy przygotowali bowiem niezwykle mocną premierę na ostatni weekend lutego. Wśród piątkowych nowości Netflix umieścił seriale jak "Wikingowie: Walhalla" i "Znowu mieć 15 lat" oraz kilka filmów.

REKLAMA

Netflix seriale - Wikingowie: Walhalla podbiją serwis 25 lutego

Netflix wypuści dzisiaj łącznie siedem nowych produkcji. Na liście znajdziemy pięć seriali i dwa filmy pełnometrażowe. Najważniejszym debiutem z 25 lutego jest oczywiście bez wątpienia spin-off "Wikingowie: Walhalla", na który fani "Wikingów" czekali aż dwa lata. Nie wątpię jednak, że swoich widzów znajdzie też francuski film sensacyjno-kryminalny "Bez wytchnienia" oraz skierowane do nastolatków "The Fame Game" i -Znowu mieć 15 lat". Netflix po prostu stawia na mocne seriale.

Bez wytchnienia

Francuskie filmy i seriale kryminalne od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością wśród polskich użytkowników Netfliksa. Nie dziwi więc, że firma produkuje i dystrybuuje kolejne tego typu projekty. Najnowszym z nich jest film "Bez wytchnienia", który opowiada o skorumpowanym policjancie Thomasie. Mężczyzna przypadkiem zabija poszukiwaną osobę i posuwa się do ekstremalnych granic, żeby to zatuszować. Rzecz w tym, że ktoś był świadkiem tego nieszczęsnego zdarzenia i teraz szantażuje funkcjonariusza.

Znowu mieć 15 lat

"Znowu mieć 15 lat" to brazylijski serial komediowy oparty na powieści Bruny Vieiry. Główną bohaterką produkcji jest 30-letnia kobieta imieniem Anita, która jest niezadowolona ze swojego miałkiego życia. Aż do czasu, gdy odkrywa, że posiada zdolność cofnięcia się o 15 lat wstecz. Postanawia więc napisać swoje życie od nowa i tym razem podjąć wszystkie właściwe decyzje.

Wikingowie: Walhalla

Niemal cały luty musieliśmy czekać na najważniejszą premierę Netflix Polska zaplanowaną na ten miesiąc. "Wikingowie: Walhalla" to spin-off hitowego serialu nadawanego w latach 2013-2020. Produkcja opowie o późniejszych losach sławnych skandynawskich wojowników i ich potyczkach z angielskim królem. Część postaci będzie fikcyjna, ale na ekranie nie zabraknie też bohaterów historycznych.

Pełna lista nowości Netflix Polska na piątek:

 • ZNÓW MIEĆ 15 LAT
 • WIKINGOWIE: WALHALLA
 • ZJAZD RODZINNY U MADEI
 • BEZ WYTCHNIENIA
 • JUVENILE JUSTICE
 • THE FAME GAME
 • ŚWIAT KARMY: TELEDYSKI
REKLAMA

Co oglądać w weekend? Spin-off serialu "Wikingowie" powinien rozwiązać ten dylemat

"Wikingowie" cieszą się w pełni zasłużoną opinią jednego z najpopularniejszych seriali poprzedniej dekady. Produkcja stacji History trafiła z czasem na Netflix Polska i tu również robiła furorę. Dlatego szefowie serwisu zdecydowali się wyprodukować oficjalny spin-off/sequel głównej serii. Czy to im się opłaci? Przekonamy się w najbliższych tygodniach.

* Autorem zdjęcia głównego jest Bernard Walsh/Netflix © 2021.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA