REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jeszcze więcej gołych piersi i przemocy bez emocji. „Sky Rojo” z datą premiery 2. sezonu

Netflix nie czekał na długoterminowe wyniki oglądalności „Sky Rojo” i zaledwie 10 dni po premierze ogłosił powstanie 2. sezonu serialu. Z tej okazji do sieci trafił specjalny materiał wideo, który ujawnia dokładną datę premiery kolejnych odcinków. Kiedy bohaterki „Sky Rojo” powrócą na VOD?

29.03.2021
16:42
Sky Rojo dostanie 2. sezon jeszcze w tym roku. Netflix podał datę premiery
REKLAMA
REKLAMA

Nowa produkcja Alexa Piny, który na Netfliksie wypuścił już wcześniej serie „Dom z papieru” i „White Lines”, zadebiutowała dokładnie 19 marca. Serial poświęcony trójce kobiet desperacko uciekających przed zemstą pomagierów swojego dawnego szefa nie stał się w Polsce olbrzymim hitem i w ostatnim zestawieniu Netflix TOP 10 zajął ostatecznie 2. miejsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że decyzja o kontynuowaniu tej opowieści nie była uzależniona od rekordowych wyników oglądalności.

Skąd o tym wiemy? Netflix już dzisiaj ogłosił powstanie następnego sezonu. Co więcej, platforma zapowiedziała naprawdę bliską premierę nowych odcinków. A to oznacza, że zdjęcia do 2. serii musiały być w toku lub nawet zakończyć się, jeszcze zanim widzowie mogli w ogóle poznać Coral, Wendy i Ginę. Ewidentnie pokazuje to, jak olbrzymim zaufaniem szefów platformy cieszą się Alex Pina i Esther Martinez Lobato.

Sky Rojo” dostało specjalną zapowiedź premiery. Dalszy ciąg serialu obejrzymy już 23 lipca.

Nie znamy jeszcze dokładnych informacji na temat fabuły i obsady kontynuacji „Sky Rojo”, ale na podstawie tego, co już wiemy, można przewidzieć powrót aktorów grających główne role. Chodzi o takie osoby jak Veronica Sanchez, Asier Etxeandia, Yany Prado, Miguel Angel Silvestre, Lali Esposito oraz Enric Auquer. Netflix opublikował też krótki opis nadchodzących epizodów:

REKLAMA

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

Nowy sezon „Sky Rojo” będzie liczyć osiem odcinków (każdy z nich ma trwać po 25 minut). Serial znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA