REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Widzowie wstrząśnięci nowym hitem Netfliksa. "Absolutnie przerażający"

Netflix ma nowy hit. "Czy mogę ci wyznać tajemnicę?" szturmem zdobyło serca użytkowników platformy, którzy swoimi opiniami na temat serialu chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Wedle ich relacji ten true crime jest "wstrząsający" i "przerażający".

27.02.2024
15:01
netflix czy moge wyznac ci tajemnicę true crime
REKLAMA

Wiecie, jak to jest z najpopularniejszymi tytułami na platformach streamingowych. Bardzo różnie. Można trafić na prawdziwą perełkę, albo wdepnąć w niezłe bagno. O tym ostatnim chwilę temu przekonali się użytkownicy Netfliksa, którzy pod wpływem algorytmu sięgnęli po nowy hit platformy. "Mea Culpę" nazywali potem "dosłownie najgorszym filmem w historii". "Czy mogę ci wyznać tajemnicę?" jest już zupełnie inną parą kaloszy.

"Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" to true crime o niesławnym brytyjskim stalkerze. Przedstawia doświadczenia trzech kobiet, którym Matthew Hardy włamał się na konta w mediach społecznościowych. Ofiar oczywiście było znacznie więcej. W końcu na początku 2022 r. sprawcy wymierzono najsurowszą karę, jaka kiedykolwiek zapadła w Wielkiej Brytanii za tego typu przestępstwo.

Więcej o filmach i serialach Netfliksa poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Czy mogę wyznać ci tajemnicę? - widzowie zachwyceni serialem Netfliksa

"Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" zadebiutowało na Netfliksie parę dni temu, 21 lutego. Dzisiaj serial cieszy się już solidnym wynikiem 60 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. O ile można powiedzieć, że krytycy przyjęli produkcję entuzjastycznie, o tyle widzowie oszaleli na jej punkcie.

Czy mogę wyznać ci tajemnicę? - Netflix

"Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" długie nie jest. Składa się z zaledwie dwóch odcinków po ok. 50 min. Niecałe dwie godziny wystarczyły jednak twórcom, aby pokazać mroczną stronę mediów społecznościowych. To, jak są wykorzystywane w najbardziej niecnych celach. Tak przynajmniej wynika z doniesień na X (dawnym Twitterze).

WOW, to jest przerażające

Oglądam "Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" na Netfliksie i właśnie dostałam wiadomość. Miałam atak serca (mój chłopak chciał się przywitać)

Cholernie szalone

Wczoraj obejrzałam "Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" i właśnie kasuję w mediach społecznościowych

REKLAMA

Według FlixPatrol "Czy mogę wyznać ci tajemnicę?" z miejsca trafiło do topek najpopularniejszych seriali Netfliksa w kilkudziesięciu krajach. W niektórych true crime znalazł się w czołówce, w innych nieco dalej. W Polsce okupuje aktualnie siódme miejsce zestawienia.

"Czy mogę ci wyznać tajemnicę?" obejrzysz na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA