REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Netflix z mocną ofertą na weekend. Hiszpański thriller "Dwa" i Sandra Bullock w dramacie "Niewybaczalne"

Najważniejsze piątki grudnia jeszcze przed nami, bo do premiery "Wiedźmina" pozostał tydzień a do Wigilii dwa razy dłużej. Nie oznacza to jednak, że Netflix pozostawi do tego czasu swoich widzów z niczym. Na platformie zadebiutowały dziś m.in. filmy "Niewybaczalne" i "Dwa". Co jeszcze obejrzeć w weekend na Netflix Polska?

10.12.2021
10:26
netflix na weekend filmy niewybaczalne sandra bullock
REKLAMA

Dokładnie za siedem dni będziemy mogli w tym miejscu napisać: "Geralt z Rivii wrócił na Netfliksa". Nie ma większych wątpliwości, że "Wiedźmin" będzie największym hitem grudnia na VOD. Możecie przeczytać już naszą przedpremierową recenzję 2. sezonu "Wiedźmina". W porównaniu do niego dzisiejsze nowości mogą więc wydawać się nieco nijakie. To jednak tylko pozory, bo Netflix wypuści na ten weekend kilka bardzo mocnych filmowych produkcji.

REKLAMA

Netflix na weekend - co obejrzycie od piątku?

Netflix nowości - premiery grudnia 2021

Użytkownicy Netflix Polska dostaną od serwisu wszystko to, co od dawna tak bardzo lubią. Na liście piątkowych nowości mamy więc m.in. chwytający za serce dramat z ważną hollywoodzką aktorką, mroczny hiszpański thriller, poświęconą wojnie historyczną produkcję i pogodny film animowany dla dzieci. Łącznie zadebiutuje dziś 10 produkcji, z których najmocniej wyróżniają się te wymienione poniżej.

Niewybaczalne

Sandra Bullock współpracowała już z Netfliksem przy okazji globalnego hitu, jakim okazało się "Nie otwieraj oczu". Amerykańska aktorka po latach wróciła na łono platformy dzięki dramatowi "Niewybaczalne". Produkcja opowiada o byłej osadzonej, która po wyjściu z więzienia ma problem z przekonaniem do siebie lokalnej społeczności. Bezskutecznie poszukuje też ukochanej siostry, której nie widziała od 20 lat. W obsadzie "Niewybaczalnych" oprócz Bullock znaleźli się też Vincent D'Onofrio, Jon Bernthal, Viola Davis i Richard Thomas.

Dwa

Hiszpańskie thrillery od lat cieszą się olbrzymią popularnością wśród użytkowników Netfliksa, bez względu na to jak absurdalną fabułę mają. Można więc z góry założyć, że w przypadku filmu "Dwa" będzie podobnie. Produkcja opowiada bowiem o parze obcych sobie ludzi, którzy pewnego dnia budzą się obok siebie i odkrywają, że zostali zszyci ze sobą. Szybko odkrywają, że ktoś obserwuje każdy ich ruch dzięki zamontowanym w mieszkaniu kamerom.

Dzika ekipa

"Dzika ekipa" to nowy film animowany Netfliksa, który jako żywo przypomina kultowy "Madagaskar". Wszystko dlatego, że fabuła produkcji przypomina hit wytwórni DreamWorks z 2005 roku. Grupa "brzydkich" zwierzaków z australijskiego zoo ma dosyć popularności, jaką cieszy się miś koala. Postanawiają uciec i przez przypadek porywają ukochanego zwierzaka wszystkich dzieci. Rzecz w tym, że okazuje się on wyjątkowo wredny i obdarzony sarkastycznym poczuciem humoru.

REKLAMA

Netflix nowości - pełna lista z 10 grudnia:

 • Dwudziestolatkowie: Austin
 • Nie z mojej ligi 2
 • Dwa
 • Martwa Brugia
 • Aranyak
 • Niewybaczalne
 • Dzika ekipa
 • Twoja nieznajoma
 • The Enemies
 • Meeuwen Sterven In De Haven
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA