REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix + Zack Snyder = „Armia umarłych”. Jest pierwszy zwiastun

„Armia umarłych” to najnowszy filmowy projekt Zacka Snydera, który słynny reżyser wypuści dla świata już wkrótce przy pomocy serwisu Netflix. Produkcja rozgrywająca się w samym środku apokalipsy żywych trupów doczekała się właśnie oficjalnej daty premiery oraz pierwszej zwiastuna wideo.

25.02.2021
14:29
Netflix i Zack Snyder pokazali pierwszy zwiastun filmu Armia umarłych
REKLAMA
REKLAMA

Następne trzy miesiące będą bardzo ważnym momentem w karierze Zacka Snydera. Reżyser pokazał swój wyjątkowy styl już w swoim pełnometrażowym debiucie, „Świt żywych trupów”, a w kolejnych latach zasłynął adaptacjami komiksów „300” i „Strażnicy”. Ostatnio zebrało się jednak wokół niego sporo negatywnych emocji, zaś filmy „Człowiek ze stali” i „Batman v Superman” spotkały się z bardzo mocną krytyką ze strony części fanów DC.

Na swoje i nasze szczęście Amerykanin w 2021 roku otrzymał szansę na odwrócenie tego trendu. W marcu na HBO GO i HBO Max zadebiutuje jego autorska wersja filmu „Liga Sprawiedliwości”, której zwiastun również został niedawno opublikowany. Dwa miesiące później swoją produkcję od Snydera pokaże zaś platforma Netflix.

Armia umarłych” będzie połączeniem filmu akcji i horroru o zombie. Właśnie pokazano jego pierwszy teaser.

Fabuła tytułu kręci się wokół grupy najemników, która wyruszy do opanowanego przez epidemię zombie Las Vegas w celu dokonania skoku wszech czasów. Wejście na teren objęty kwarantanną wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, więc można założyć, że nie wszyscy z bohaterów dożyją do napisów końcowych. Zaprezentowany zwiastun najpierw pokazuje zniszczone i opustoszałe miasto, a potem przechodzi do scen z samego środka apokalipsy.

  • Czytaj także: Do sieci trafiły wcześniej zdjęcia przedstawiające najważniejszych członków obsady na planie filmu. Znajdziecie je TUTAJ.
REKLAMA

Główne role w „Armii umarłych” zagrali: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone oraz Michael Cassidy.

Zack Snyder i Netflix wyznaczyli premierę jego nowego horroru akcji na 21 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA