REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nicki Minaj z pierwszym koncertem w Polsce. Słynnej amerykańskiej raperce towarzyszyć będzie Future

Rok 2018 obfituje w fantastyczne koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. A kolejne 365 dni nie będą gorsze. Potwierdza to ogłoszenie nowego koncertu. Do Polski przyjedzie królowa amerykańskiego rapu Nicki Minaj. A towarzyszyć będzie jej zyskujący sobie coraz większą sławę Future.

11.06.2018
20:31
nicki minaj chun li
REKLAMA
REKLAMA

Nicki Minaj weszła na hip-hopową scenę razem z drzwiami i w ciągu zaledwie dziesięciu lat wspięła się na szczyt, pokonując licznych rywali i rywalki. Jej debiutancki longplay Pink Friday odchodził co prawda od undergroundowych korzeni, ale zaskakiwał wciąż niesamowitą energią i doskonałym flow. Na kolejnych płytach Minaj coraz mocniej flirtowała z R&B i popem. Nadal uznawana jest jednak za jedno z najważniejszych nazwisk amerykańskiego rapu. Potwierdza to lista artystów, z którymi współpracowała raperka: Beyonce, Drake, David Guetta, Lil Wayne, czy Madonna.

Piosenkarka nie unika również kontrowersji, zwłaszcza związanych ze swoim wizerunkiem scenicznym. Oburzenie w niektórych środowiskach wzbudzały choćby teledyski do utworów Anaconda i Only.

Na nadchodzącej trasie koncertowej Nicki Minaj będzie promować swoją najnowszą płytę, Queen.

Płyta zapowiadana przez utwór Chun-Li nawiązujący do bohaterki serii bijatyk Street Fighter. Zadebiutuje na całym świecie 10 sierpnia 2018 roku. Obok wokalistki w Polsce wystąpi również Future. Urodzony w Atlancie raper od kilku lat robi coraz większy szum na amerykańskiej scenie muzycznej. Jego ostatni album, Hndrxx, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Obecnie Future promuje zaś swój nowy projekt Superfly.

Polski koncert będzie częścią trasy koncertowej NickiHndrxx Tour. Wspólny występ pary odbędzie się 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

REKLAMA

Minaj i Future wyruszą najpierw w podróż po Stanach Zjednoczonych. Na początku następnego roku przylecą zaś do Europy, gdzie wystąpią m.in. w Niemczech, Francji, Irlandii, Danii czy na Węgrzech.

Zainteresowani biletami znajdą kilka potencjalnych dróg nabycia wejściówek na koncert. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 15 czerwca, o godzinie 10:00 na portalach Prestige MJM, eBilet oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, ale ich ilość jest ograniczona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA