REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Animacje uwielbiają amerykańskie rodziny, a Netflix uwielbia animacje. Nie ma jak w rodzinie: Sezon 3 - zwiastun

Opowieść o zwyczajnej amerykańskiej rodzinie to jeden z ulubionych tematów satyrycznych seriali animowanych. Domem dla wielu takich produkcji stał się Netflix. Jedna z nich, Nie ma jak w rodzinie, doczekała się właśnie premierowego zwiastuna trzeciego sezonu.

14.11.2018
18:25
nie ma jak w rodzinie: sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Każdy mijający tydzień przynosi nowe dowody na to, że Netflix zakochał się w serialach animowanych. Większość z nich to produkcje dla dorosłych widzów, które poziomem dorównują South Parkowi i Simpsonom w ich najlepszych czasach. Niedawno ogłoszono, że serwis otwiera się też na oryginalne animacje przeznaczone dla młodego widza.

Wiele z najlepiej ocenianych produkcji na platformie to właśnie seriale animowane. O ile jednak wszyscy fani Netfliksa słyszeli o BoJacku Horsemanie, o tyle wiele równie świetnych dzieł trafia do niszowego widza. Jedną z takich animacji był program Nie ma jak w rodzinie. Drugi sezon produkcji otrzymał niezwykle pozytywne recenzje.

Nie ma jak w rodzinie: Sezon 3 - kiedy premiera?

Nie ma jak w rodzinie została stworzona przez duet Bill Burr-Michael Price i opowiada o przeciętnej, amerykańskiej rodzinie Murphych. W przeciwieństwie do większości animacji autorzy postanowili umiejscowić akcję na początku lat 70. Gdy Frank Murphy traci pracę na lotnisku załamuje się jego cały świat, a agresywny temperament zastępuje poczucie beznadziei. W jaki sposób członkowie rodziny zmierzą się z nowymi wyzwaniami? Fani produkcji wiedzą, że przede wszystkim bez wielkich sukcesów.

F i for Family stanowi bezlitosny komentarz na temat amerykańskiego stylu życia i problemach, które toczą USA od kilku dekad. Przede wszystkim jest to jednak serial o niespełnionych ambicjach i gniewie panującym w niższych warstwach społecznych. To produkcja, która nie boi się podejmować trudnych tematów. A także szokować swoich odbiorców tanim, niepoprawnym politycznie humorem (umiejscowienie produkcji w czasach znacznie bardziej niestosownych i obraźliwych wobec wielu mniejszości znacznie to ułatwia).

REKLAMA

W najnowszym sezonie serialu do sąsiedztwa Murphych przeprowadza się nowa para, jedna z bohaterek zajdzie w ciążę, a syn Franka zakocha się w koleżance z klasy. W zwiastunie pojawia się kilka ostrych żartów, ale jak łatwo się domyśleć twórcy zostawili najlepsze (lub najgorsze) w tajemnicy do czasu premiery.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. Trzeci sezon Nie ma jak w rodzinie pojawi się w serwisie 30 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA