REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Wiedźmin" właśnie zadebiutował na Netfliksie. Sprawdzamy nowości serwisu

Nie ma co owijać w bawałnę, bo fani Sapkowskiego już pewnie zacierają ręce z radości. Tak, to właśnie dzisiaj na Netfliksa wjechała długo wyczekiwana 1. część 3. sezonu serialu "Wiedźmin". A to nie jedyna nowość w serwisie.

29.06.2023
10:30
"Wiedźmin" właśnie zadebiutował na Netfliksie. Sprawdzamy nowości serwisu
REKLAMA

Informacja o najnowszym sezonie "Wiedźmina" z pewnością przyćmi inne nowości serwisu Netflix w ostatnim tygodniu czerwca. Ale to, że kolejna część przygód Geralta z Rivii już dziś pojawi się na platformie, nie oznacza, że to jedyna godna uwagi produkcja, która w tym tygodniu zadebiutowała w serwisie. Od wczoraj na Netfliksie oglądać można serial dokumentalny "Siła i chaos: Nieoficjalna historia Amerykańskich gladiatorów", a to jeszcze nie koniec nowości na ten tydzień.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Wiedźmin": sezon 3, cz. 1

Już jest! Długo wyczekiwany 3. sezon "Wiedźmina" właśnie zadebiutował na platformie Netflix. Serial, oparty na książce Andrzeja Sapkowskiego "Czas pogardy", obfitował będzie w fantastyczne przygody głównych bohaterów. Poznamy dalsze losy Ciri, którą usiłują schwytać władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu. Geralt jednak wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Wiedźmin"

Ooku: The Inner Chambers

REKLAMA

Nowe anime "Ooku: The Inne Chambers" to japońska produkcja o miłości. Akcja serialu toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie populacja mężczyzn zostaje zdziesiątkowana. Spośród męskiej grupy zostaje wybranych kilka osób, których zadaniem jest służba w roli nałożnicy u żeńskiego szoguna za murami pałacu Ooku. 

Netflix: zwiastun anime "Ooku: The Inner Chambers"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA