REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

"Czarne lustro" niebawem zadebiutuje na Netfliksie. Co obejrzymy w czerwcu w serwisie?

Z czystym sumieniem można napisać, że na te premiery czekaliśmy wszyscy i już wiadomo, że Netflix na czerwiec szykuje prawdziwą petardę. Wśród nowości serwisu pojawią się m.in. kolejny sezon serialu "Czarne lustro", finał 4. sezonu "Turbulencji", a także filmowe hity i inne kontynuacje.

29.05.2023
17:00
"Czarne lustro" niebawem zadebiutuje na Netfliksie. Co obejrzymy w czerwcu w serwisie?
REKLAMA

Netflix zdaje się komunikować: jeśli nas opuścicie, przepadną wasze ulubione produkcje. I rzeczywiście - czerwcowe premiery mogą nieco opóźnić decyzję anulowania subskrypcji w serwisie, w związku z zakazem współdzielenia konta na Netfliksie. Bo na te kontynuacje z niecierpliwością czekają niemal wszyscy, a pojawi się ich naprawdę sporo. Będzie "Czarne lustro", będzie "Wiedźmin", a także cała masa innych produkcji, które z pewnością zachęcą, by jeszcze nie żegnać się z serwisem.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix w czerwcu: "Czarne lustro: sezon 6"

Kiedy ogłoszono kolejny sezon "Czarnego lustra", wśród widzów zapanowała ogromna ekscytacja. Nic dziwnego - przełomowy serial trzykrotnie nagrodzony Emmy został oceniony przez krytyków jako jeden z najlepszych seriali drugiej dekady lat dwutysięcznych, a jego odcinki uznane za prorocze. Od premiery 5. sezonu minęły 4 lata i w końcu wielkimi krokami zbliża się kolejny. Wiadomo już, że pojawi się w czerwcu. Kiedy dokładnie? Twórcy zostawiają nas w takim samym napięciu, w jakim oglądamy każdy odcinek serialu, który niepokojąco zaczyna przypominać rzeczywistość, w jakiej żyjemy.

Premiera 6. sezonu serialu "Czarne lustro" już wkrótce.

Netflix: zwiastun 6. sezonu serialu "Czarne lustro"

Wiedźmin: sezon 3, część 1

Pogłoski o 3. sezonie "Wiedźmina" krążyły już od dobrych kilku miesięcy. Na początku roku pojawiła się informacja, że kolejną część przygód Geralta z Rivii zobaczymy latem, a teraz wiadomo już, że nowy sezon zadebiutuje na Netfliksie pod koniec czerwca. Serial, oparty na książce Andrzeja Sapkowskiego "Czas pogardy", obfitował będzie w fantastyczne przygody głównych bohaterów. Poznamy dalsze losy Ciri, którą usiłują schwytać władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu. Geralt jednak wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają.

Premiera 1. części 3. sezonu serialu "Wiedźmin" 29 czerwca.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Wiedźmin"

Turbulencje: sezon 4, część 2

Powraca także uwielbiany przez widzów hitowy serial Netfliksa. W finałowej części 4. sezonu pasażerowie lotu 828, którzy orientują się, że ich pozornie kilkugodzinny lot trwał 5 lat, wraz z bliskimi będą musieli wygrać wyścig z czasem, by wypełnić wezwania i zapobiec koszmarnej wizji przyszłości.

Premiera 2. części 4. sezonu serialu "Turbulencje" 2 czerwca.

Netflix: zwiastun 4. sezonu serialu "Turbulencje"
REKLAMA

Lista wybranych, czerwcowych premier serwisu Netflix:

 • Jeszcze nigdy: sezon 4, 8.06
 • Tyler Rake 2, 16.06
 • Przez moje okno: Rozdzieleni, 23.06
 • Piękne życie, 1.06
 • Moda na miłość, 23.06
 • Break Point: część 2, 19.06
 • Arnold, 7.06
 • Jesteśmy idealni, 7.06
 • Nasza planeta 2, 14.06
 • Nimona, 30.06
 • Nie całkiem narwal, 19.06
 • Black Clover: Sword of the Wizard King, 16.06
 • Blade Runner 2049, 7.06
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA