REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Czarne lustro" wreszcie wraca z 6. sezonem. Mamy zwiastun i datę premiery na Netfliksie

"Czarne lustro" powraca po czterech latach przerwy z - jak zapewnia twórca - "najbardziej nieprzewidywanym sezonem". W sieci właśnie pojawił się teaser odcinków, które mają zadebiutować na platformie Netflix już całkiem niedługo.

26.04.2023
18:57
czarne lustro 6 sezon netflix premiera
REKLAMA

W 2019 roku dostaliśmy trzy odcinki 5. sezonu "Czarnego lustra". Nie wiedzieliśmy jednak, czy doczekamy się kolejnej odsłony serialowej antologii. Twórcy zajęli się innymi sprawami i w tej sprawie jeszcze do niedawna panowała cisza. Aż w końcu niczym grom z jasnego nieba, blue screen of error, w zeszłym roku poniosła się wieść, że Netflix zrealizuje nowe epizody produkcji.

Zakładaliśmy, że 6. sezon "Czarnego lustra" pojawi się w jakiejś bliżej nieokreślonej przyszłości. I ona właśnie nadchodzi. Netflix podzielił się bowiem zapowiedzią wideo nadchodzącej odsłony serialu, zdradzając jednocześnie datę jej premiery. To już całkiem niedługo.

Czytaj także:

REKLAMA

Czarne lustro - zwiastun 6. sezonu

Jest na co czekać, bo, jak widać na opublikowanym wideo, w 6. sezonie "Czarnego lustra" zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na ekranie pojawią się m.in. Aaron Paul, Josh Hartnett, Kate Mara, czy - a może przede wszystkim - Salma Hayek.

REKLAMA
Czarne lustro: 6. sezon - Netflix - premiera - zwiastun

To jednak nie słynne twarze sprawiły, że "Czarne lustro" stało się marką rozpoznawalną na całym świecie. Swoją renomę serial zawdzięcza wyjątkowej wyobraźni Charlie'ego Bookera. Twórca produkcji zapewnia, że 6. sezon będzie tym "najbardziej nieprzewidywalnym, trudnym do zakwalifikowania i zaskakującym". Czy rzeczywiście? Mamy przekonać się już w czerwcu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA