REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

A więc jednak. W 3. sezonie "Wiedźmina" Jaskier będzie miał romans z mężczyzną

Plotki na temat Jaskra nie były bezpodstawne. W 3. sezonie "Wiedźmina", który według zapewnień showrunnerki ma być wierny książkom Andrzeja Sapkowskiego, bard nawiąże romans z mężczyzną. I to nie pierwszym lepszym. Tożsamość jego kochanka może was zaskoczyć.

25.05.2023
9:32
wiedźmin 3 sezon netflix jaskier
REKLAMA

Pierwsze odcinki 3. sezonu "Wiedźmina" już w przyszłym miesiącu zadebiutują na platformie Netflix. Fani wyczekują go z ekscytacją i dużą dozą niepokoju, bo w końcu to ostatnia odsłona serialu z Henrym Cavillem w roli głównej. Zapowiadając jakiś czas temu heroiczne pożegnanie aktora, showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich zapewniała, że ma to być "najbliższa książkom rzecz" jaką kiedykolwiek zrobili twórcy produkcji. Na pewno? Najnowsze doniesienia na temat wątku Jaskra z pewnością na to nie wskazują.

W książkach Andrzeja Sapkowskiego bard jest znanym pogromcą niewieścich serc. Już od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki, że w serialu Netfliksa ma okazać się biseksualny. Teraz się potwierdzają. Według wiarygodnych źródeł w 3. sezonie "Wiedźmina" Jaskier nawiąże romans z mężczyzną. W dodatku nie będzie to przypadkowy bohater.

Czytaj także:

REKLAMA

Wiedźmin - w 3. sezonie Jaskier nawiąże romans z mężczyzną

Podczas niedawnego wywiadu dla Netflix TUDUM Lauren Schmidt Hissrich zdradziła, że w 3. sezonie "Wiedźmina" Jaskier zakocha się w kimś, kogo fani dobrze znają, a romans ten będzie miał duży wpływ na dalszy rozwój fabuły. Według Redanian Intelligence chodzi o Radowida, który w produkcji nie jest, jak w oryginale synem króla Vizimira, tylko jego młodszym bratem.

Wiedźmin: 3. sezon - Netflix
REKLAMA

Redanian Intelligence przypomina taśmę z przesłuchania do roli Radowida, na której książę flirtuje z Jaskrem, wzbudzając w nim dyskomfort. Sugestywnie prosi nawet barda, aby pokazał mu, jak gra na "swoim instrumencie". Portalowi udało się ustalić, że ta właśnie scena (lub wersja bardzo do niej zbliżona) pojawi się w 3. sezonie "Wiedźmina". Podobnych momentów ma być zresztą znacznie więcej. Wszystkie będą zmierzać do sceny pocałunku między bohaterami.

Śmiałe odchodzenie od oryginału twórców "Wiedźmina" od dawna już wzbudza wśród fanów spore kontrowersje. Co więcej, właśnie to miało być powodem odejścia Henry'ego Cavilla z serialu. Ostatni sezon produkcji z jego udziałem pojawi się na platformie Netflix w dwóch częściach. Pierwsze odcinki zadebiutują 29 czerwca. Premierę pozostałych zapowiedziano na lipiec.

Dotychczasowe odcinki "Wiedźmina" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA