REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowości Netflix na piątek. W tym tygodniu wpada jeden z hitów serwisu

Jak co piątek Netflix dostarcza paczkę nowości. Wśród nich znajduje się jeden z seriali, które przebojem zdobyły serca widzów.

15.10.2021
14:30
netflix nowosci ty
REKLAMA

Kiedyś było tak, że najważniejsze produkcje pojawiały się w piątki, a te mniej istotne z punktu widzenia serwisu Netflix nowości w środy, względnie w inne dni w tygodniu. Strategia giganta VOD uległa jednak zmianie i teraz premiery rozkładane są równomierniej, co jednak nie znaczy, że piątek przestał być najgorętszym dniem w serwisie. Dzisiaj na przykład wjechało kilka tytułów, w tym jeden oczekiwany.

REKLAMA

Netflix: nowości na piątek

Ty – 3. sezon

"Ty" to niepokojąco miłe odkrycie ostatnich lat. Serial zabierze was do świata, w którym miłość ma inne, dość niestandardowe oblicze. Od 1. Sezonu Joe Goldberg (gra go Penn Badgley), bibliofil, człowiek bardzo błyskotliwy i na swój sposób wrażliwy, zakochuje się w kobietach, ale zakochuje się totalnie – nie rozumie słowa "nie", a gdy czuje, że nie kontroluje w pełni sytuacji, zaczyna śledzić obiekt swoich westchnień. Z czasem stanie się w tym coraz lepszy, a jego niezdrowa fascynacja popchnie go na drogę, z której nie będzie już odwrotu. Oglądajcie, zwłaszcza że Netflix zapowiedział już, że powstanie 4. Sezon.

Trzeci sezon serialu „Ty” (a także dwa poprzednie) obejrzycie tutaj.

Little Things - 4. sezon

A może podróż do Indii? Spokojnie, nie musisz wychodzić z domu. Na Netfliksa wjechał właśnie czwarty sezon serialu Little Things. To indyjska komedia romantyczna, która opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy próbują zacząć swoje życie w Mumbaju. W rolach głównych występują Dhruv Sehgal i Mithila Palkar. Serial był nominowany do złotych globów.

Serial Little Things obejrzycie tutaj.

REKLAMA

Wszystkie nowości Netflix, które dzisiaj mają swoją premierę:

  • TY: SEZON 3
  • MY NAME
  • LITTLE THINGS: SEZON 4
  • JAK BOSS
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA