REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocny thriller na Netfliksie. Zebraliśmy wszystkie nowości

Tylu mocnych nowości na Netfliksie już dawno nie było. Dziś będą królować thrillery - do serwisu wpadł koreański serial kryminalny "Zabójczy paradoks" oraz trzymająca w napięciu indyjska produkcja. Zadowoleni będą również fani dokumentów, a to za sprawą najnowszego filmu true crime, który wraz z innymi nowościami właśnie zadebiutował w serwisie Netflix. Sprawdzamy dzisiejsze premiery.

09.02.2024
13:51
zabojczy paradoks nowosci netflix
REKLAMA

Choć do tej pory luty nie obfitował zbytnio w produkcje oryginalne Netfliksa, serwis dostarczył nam sporo tytułów na licencji. W ostatnim czasie widzowie mogli wrócić do przeszłości za sprawą serialu "Dr House" - wszystkie sezony kultowej produkcji z Hugh Lauriem są już dostępne na platformie. Prócz tego dostaliśmy także z lekkim opóźnieniem filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" oraz uwielbiany tytuł "Diabeł ubiera się u Prady". Dziś natomiast Netflix postawił na swoje oryginalne produkcje, a fani thrillerów i mocnych wrażeń będą szczególnie zadowoleni.

REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Nowości serwisu Netflix na piątek: Zabójczy paradoks

"Zabójczy paradoks" to koreański serial kryminalny, który powstał w oparciu o internetową kreskówkę. Produkcja skupia się na zwyczajnym młodym człowieku, który zostaje wciągnięty w niekończącą się zabawę w kotka i myszkę z błyskotliwym detektywem po tym, gdy przypadkowe zabójstwo pociąga za sobą kolejne.

Netflix: zwiastun serialu "Zabójczy paradoks"

Samce alfa: sezon 2.

"Samce alfa" wracają z 2. sezonem! Hiszpański serial komediowy skupia się na czterech przyjaciołach - Pedro, Luisie, Raulu i Santim - którzy są zagubieni w świecie niezależnych kobiet i próbują radzić sobie w nim we własny, choć nieco chaotyczny, sposób.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Samce alfa"

Popiół

Turecki dramat "Popiół" to opowieść cienkiej granicy między upajającą fantazją a niebezpiecznym romansem. Główną bohaterką filmu jest zamożna mężatka, której życie nieodwracalnie rozpada się na kawałki, gdy kobieta zatapia się w lekturze nieopublikowanej jeszcze powieści. 

Netflix: zwiastun filmu "Popiół"

Nie odwracaj wzroku

Bohaterką indyjskiego filmu "Nie odwracaj wzroku" jest nękana problemami finansowymi dziennikarka. Kobieta rozpoczyna śledztwo w sprawie tuszowania wstrząsających przypadków molestowania młodych dziewcząt, które miały miejsce w domach dziecka.

Netflix: zwiastun filmu "Nie odwracaj wzroku"

Kochanka, stalkerka, zabójczyni

REKLAMA

Ostatnią nowością na dziś jest film dokumentalny "Kochanka, stalkera, zabójczyni". Produkcja opowiada prawdziwą historię mechanika, który po raz pierwszy próbuje swoich sił w randkowaniu online. W pewnym momencie poznaje kobietę, która traktuje związki śmiertelnie poważnie.

Netflix: zwiastun filmu "Kochanka, stalkerka, zabójczyni"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA