REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontynuacja wyczekiwanego serialu wpadła do serwisu Netflix. Sprawdzamy nowości

W pierwszy piątek nowego roku do serwisu Netflix wpadną dwie nowości. Jedną z nich jest kontynuacja mocnego koreańskiego serialu - "Potwór z Gyeongseongu". Co jeszcze wpadło na platformę?

05.01.2024
9:01
Kontynuacja wyczekiwanego serialu wpadła do serwisu Netflix. Sprawdzamy nowości
REKLAMA

Pierwszy tydzień nowego roku rozpoczął się fenomenalnie. Do tej pory na Netfliksie pojawiło się już kilka wartych uwagi nowości, w tym serialowa adaptacja książki Harlana Cobena "Już mnie nie oszukasz", "Bracia Sun", czyli serial z Michelle Yeoh w roli głównej, a także spektakularny film J.A. Bayony - "Śnieżne Bractwo". Dziś do biblioteki Netfliksa wpadną dwie produkcje; jedną z nich jest długo wyczekiwana kontynuacja koreańskiego serialu "Potwór z Gyeongseongu", której 1. część zadebiutowała pod koniec zeszłego roku.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Potwór z Gyeongseongu": część 2.

Na Netfliksie zadebiutowały nowe odcinki koreańskiego serialu "Potwór z Gyeongseongu". Akcja produkcji rozgrywa się w tytułowym Gyeongseongu w 1954 roku. To mroczny czas w historii Seulu po rządami kolonialnymi. Głównymi bohaterami są młody przedsiębiorca i piękna detektywa, którzy walczą z potworem zrodzonym z ludzkiej chciwości. 

Netflix: zwiastun serialu "Potwór z Gyeongseongu"

W żałobie w drogę

Komedia romantyczna "W żałobie w drogę" to słodko-gorzka produkcja o tematyce LGBTQ+. Film skupia się na artyście, który opłakuje śmierć swojego słynnego męża-pisarza. Kiedy razem z dwójką przyjaciół wyrusza do Paryża, wszyscy będą musieli zmierzyć się z bolesnymi sekretami i trudnymi prawdami. 

Netflix: zwiastun filmu "W żałobie w drogę"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA