REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Rojst Millenium" - kiedy premiera serialu? Jest pierwszy teaser

W sieci pojawił się teaser 3. i finałowego sezonu serialu "Rojst". "Rojst Millenium", zwieńczenie trylogii w reżyserii Jana Holoubka, niebawem zadebiutuje w serwisie Netflix. Kiedy premiera?

04.01.2024
12:16
"Rojst Millenium" - kiedy premiera serialu? Jest pierwszy teaser
REKLAMA

Serial kryminalny "Rojst", który zadebiutował w 2018 r., doczeka się finałowego sezonu. Widzowie poznają zakończenie historii dziennikarzy Witolda Wanycza i Piotra Zarzyckiego oraz policjantów Anny Jass i Adama Miki, a skrzętnie skrywane tajemnice w końcu znajdą swoje rozwiązanie. W "Rojst Millenium", oprócz dobrze znanych twarzy, pojawią się również zupełnie nowe postaci - do obsady dołączą m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak, Tomasz Schuchardt i Marianna Gierszewska.

REKLAMA

"Rojst Millenium": kiedy premiera w serwisie Netflix?

Po wydarzeniach z 1982 i 1997 r. nadchodzi czas zmian, a ludzie w podekscytowaniu oczekują na nowe millenium. Tymczasem w lesie na Grontach zostaje odkopany szkielet kobiety wraz z naszyjnikiem, a w hotelu "Centrum" w trakcie urodzinowego bankietu dochodzi do zabójstwa. Aby dowiedzieć się, kto stoi za wszystkimi zdarzeniami, bohaterowie będą musieli cofnąć się aż do lat 60., by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i rozwiązać kryminalną zagadkę. W obsadzie znaleźli się znani z poprzednich sezonów Magdalena Różczka, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Agnieszka Żulewska i Michał Pawlik.

Premiera 3. sezonu serialu "Rojst" - "Rojst Millenium" - już 28 lutego na platformie Netflix.

Netflix: teaser 3. sezonu serialu "Rojst" - "Rojst Millenium"
REKLAMA

O serialu "Rojst" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA