REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie widziałeś jeszcze Opowieści podręcznej? Pierwszy odcinek serialu obejrzysz dzisiaj w telewizji

To już dziś. Słynny serial zadebiutuje w ogólnopolskiej telewizji. Nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć Opowieści podręcznej? Wieczorem łapcie piloty w dłoń i włączajcie Stopklatkę TV.

07.11.2018
17:16
opowieść podręcznej w stopklatka tv od 7 listopada
REKLAMA
REKLAMA

Serial ukazujący antyutopijną wizję przyszłości, w której płodne kobiety zostają sprowadzone do roli żywych inkubatorów był do tej pory dostępny w serwisach streamingowych. Na HBO GO dostępny jest obecnie 1. sezon Opowieści podręcznej, zaś na Showmaksie oglądać można wszystkie dotychczasowe odcinki z dwóch sezonów.

No tak, ale użytkowanie takiego serwisu to wydatek, a Stopklatka TV to kanał dostępny w ogólnopolskiej telewizji. Jeżeli zatem streaming to dla Was zbędny wydatek, a mimo to chcielibyście zobaczyć produkcję opartą na bestsellerowej powieści Margaret Atwood, to…

W każdą środę o godz. 22:00 Stopklatka TV pokaże po dwa premierowe odcinki.

I to począwszy od dziś, czyli 7 listopada 2018 roku. Z kolei emisja 2. sezonu „Opowieści podręcznej” zaplanowana jest na jesień 2019.

Co zaś tyczy się nowych epizodów, to platforma Hulu ogłosiła w kwietniu 2018, że zrealizuje 3. sezon Opowieści podręcznej. Jego premiera w Polsce, podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, odbędzie się na platformie Showmax. Nie znamy jednak jeszcze daty premiery.

Opowieść podręcznej zyskała uznanie widzów i krytyków na całym świecie.

Produkcja ma na koncie dwa Złote Globy i szereg nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego, najlepszej aktorki i najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym. Serial wywołał szeroką dyskusję o prawach kobiet w krajach, w których był emitowany, w tym w Polsce.

REKLAMA

Na ekranie w główną rolę Fredy wciela się Elisabeth Moss, znana ot choćby z pierwszoplanowej roli w serialu Mad Men. Sprawujących nad nią władzę Komendanta i jego Żonę portretują odpowiednio Joseph Fiennes oraz Yvonne Strahovski. Ponadto na obsadowej liście znajdują się Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella oraz Samira Wiley.

Opowieść podręcznej od 7 listopada na Stopklatka TV O 22:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA