REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć online "Oppenheimera"? Hitowa produkcja Nolana trafiła do VOD

"Oppenheimer" to, obok "Barbie" Grety Gerwig, jeden z tegorocznych kinowych hitów, którym zachwycali się zarówno krytycy, jak i widzowie na całym świecie. Film Christophera Nolana, który zadebiutował na dużych ekranach latem 2023 roku, teraz można obejrzeć bez wychodzenia z domu - hitowa produkcja wpadła bowiem do VOD.

22.11.2023
21:36
Gdzie obejrzeć online "Oppenheimera"? Hitowa produkcja Nolana trafiła do VOD
REKLAMA

Tegoroczne lato stało pod znakiem "Barbenheimera", czyli pojedynku "Barbie" Grety Gerwig i "Oppenheimera" Christophera Nolana. Ostatecznie kasowe starcie blockbusterów wygrał film o kultowej lalce, który w zestawieniu box office za 2023 rok znajduje się na 1. miejscu z imponującą kwotą 1,4 mld dol. "Oppenheimera" na liście długo szukać nie trzeba - produkcja zajmuje obecnie 3. miejsce, tuż za "Super Mario Bros. Film" z wynikiem ponad 950 mln. dol.

REKLAMA

Na temat "Oppenheimera" piszemy w innych artykułach na łamach Spider's Web:

Podczas gdy "Barbie" już od jakiegoś czasu jest dostępna w VOD, o debiucie "Oppenheimera" w serwisach streamingowych krążyły jedynie spekulacje. Teraz już wiadomo, że w Stanach Zjednoczonych amerykańscy widzowie już od wczoraj mogą oglądać produkcję Christophera Nolana za pośrednictwem takich platform jak Prime Video czy Apple TV+, z kolei polscy kinomani film mogą obejrzeć już od dzisiaj. Na ten moment jest on dostępny w ramach kupna, jednak niebawem ma pojawić się w opcji wypożyczenia.

Gdzie obejrzeć film "Oppenheimer"? Produkcja Nolana jest dostępna w serwisach Apple TV i Rakuten

"Oppenheimer" to film biograficzny w reżyserii Christophera Nolana, oparty o powieść autorstwa Martina J. Sherwina i Kaia Birda - "Oppenheimer. Triumf i tragedia ojca bomby atomowej". Produkcja skupia się na historii J. Roberta Oppenheimera, wybitnego fizyka, który objął stanowisko dyrektora przy Projekcie Manhattan w Los Alamos podczas II wojny światowej, opracowując pierwszą broń jądrową. Naukowiec, nazywany od tej pory ojcem bomby atomowej, odegrał kluczową rolę w ramach eksperymentu Trinity, kiedy to 16 lipca 1945 roku odbyła się pierwsza w historii udana detonacja bomby nuklearnej. W roli J. Roberta Oppenheimera wystąpił Cillian Murphy. W obsadzie znaleźli się także Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh oraz Gary Oldman.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Oppenheimer" (2023)

Na ten moment "Oppenheimer" dostępny jest w ramach kupna w serwisach Apple TV oraz Rakuten, a w opcji wypożyczenia będzie dostępny dopiero od 7 grudnia. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie pojawi się w serwisach streamingowych (konkretnie na platformie SkyShowtime). Najwcześniej trafi on do VOD w ramach abonamentu na początku przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA