REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Oppenheimer" lada chwila na SkyShowtime. Obejrzycie go w ramach abonamentu

"Oppenheimer" to jeden z kinowych hitów ubiegłego roku, którym zachwycali się zarówno krytycy, jak i widzowie na całym świecie. Film Christophera Nolana, który zadebiutował na dużych ekranach latem 2023 r., teraz można obejrzeć bez wychodzenia z domu - hitowa produkcja wpadła bowiem do VOD.

05.02.2024
10:46
oppenheimer gdzie obejrzec skyshowtime
REKLAMA

Najnowszej produkcji Christophera Nolana chyba już nikomu przedstawiać nie trzeba. Choć tytuł przegrał box office'owy pojedynek z blockbusterem Grety Gerwig, zajmując 3. miejsce tuż za "Barbie" i "Super Mario Bros.", to w innych aspektach nie może narzekać. "Oppenheimer", który w tym roku rozbił bank podczas Złotych Globów, zdobywając aż 5 statuetek, ściga się obecnie o Oscary w aż 13 kategoriach. Hitowa produkcja jest już dostępna w VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Oppenheimer"? Produkcja Christophera Nolana wpadnie do SkyShowtime

"Oppenheimer" to film biograficzny w reżyserii Christophera Nolana oparty o powieść autorstwa Martina J. Sherwina i Kaia Birda - "Oppenheimer. Triumf i tragedia ojca bomby atomowej". Produkcja skupia się na historii J. Roberta Oppenheimera, wybitnego fizyka, który objął stanowisko dyrektora przy Projekcie Manhattan w Los Alamos podczas II wojny światowej, opracowując pierwszą broń jądrową. Naukowiec, nazywany od tej pory ojcem bomby atomowej, odegrał kluczową rolę w ramach eksperymentu Trinity, kiedy to 16 lipca 1945 roku odbyła się pierwsza w historii udana detonacja bomby nuklearnej. W roli J. Roberta Oppenheimera wystąpił Cillian Murphy. W obsadzie znaleźli się także Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh oraz Gary Oldman.

Film "Oppenheimer" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (15,99 zł), Amazon Prime Video (14,99 zł), Apple TV (14,99 zł), Rakuten (14,99 zł) oraz TVSmart (17,90 zł). Od 21 marca produkcja będzie dostępna w ramach abonamentu na platformie SkyShowtime.

Zwiastun filmu "Oppenheimer" (2023)

O filmie "Oppenheimer" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA