REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Emily Blunt opowiedziała o jednej z trudniejszych scen w "Oppenheimerze". Nie zobaczycie jej w filmie

Emily Blunt zdradziła, że jedna ze scen z Cillianem Murphym w filmie "Oppenheimer" była dla niej szczególnie trudna. I choć widzowie nie mieli okazji jej zobaczyć, ponieważ nie pojawiła się ostatecznie w produkcji Christophera Nolana, aktorka postanowiła przeprosić za nią kolegę z planu.

04.02.2024
10:59
emily blunt oppenheimer trudna scena
REKLAMA

13 nominacji do statuetki BAFTA, 5 wygranych Złotych Globów i 13 nominacji do Oscara - "Oppenheimer" rozbił bank. O produkcji Christophera Nolana, która skupia się na życiu J. Roberta Oppenheimera, wybitnego fizyka i ojca bomby atomowej, mówiło się już na długo przed premierą; i choć od debiutu minęło dobrych kilka miesięcy, o filmie z Cillianem Murphym w roli głównej jest głośno ponownie. Podekscytowanie widzów związane jest z nadchodzącymi Oscarami i wielu przewiduje, że to "Oppenheimer" będzie królował tego wieczora. Wśród nominowanych do prestiżowej nagrody znalazła się również Emily Blunt. Aktorka, która wcieliła się w rolę żony J. Roberta Oppenheimera, Kitty, postanowiła opowiedzieć o jednej ze scen, która nastręczyła jej sporo trudności.

REKLAMA

Emily Blunt przeprasza Cilliana Murphy'ego za scenę z "Oppenheimera"

W jednej ze scen, która ostatecznie została wycięta z filmu Nolana, Emily Blunt musiała uderzyć Cilliana Murphy'ego, i to wielokrotnie. Choć aktorka nie była do końca przekonana, jak mocno ma to zrobić, zachęcana przez aktora i reżysera w końcu to zrobiła. "Przykro mi z powodu kości policzkowej, Cillian" - przeprosiła Blunt i opowiedziała, jak wyglądało kręcenie jednej z trudniejszych dla niej scen:

Biedny Cillian. Chris powiedział: "Uderz go". A ja na to: "Nie wiem". Cillian na to: "Zrób to, zrób to". Chris na to: "Nic mu nie będzie, zrób to". Uderzyłam go więc, a następnie chwyciłam za kołnierz. Z każdym kolejnym ujęciem, a było ich dziesięć, widziałam, jak słynna kość policzkowa staje się coraz bardziej uwydatniona

- zdradziła.

Ostatecznie scena nie dotarła do ostatecznej wersji filmu, a i zapewne sam Cillian Murphy nie żywi do aktorki urazy. "Był niesamowitym partnerem scenicznym" - mówi Blunt. "Jest wspaniałym przyjacielem. Jest urzekający i hipnotyzujący w tej roli, którą zagrał po mistrzowsku".

Zwiastun filmu "Oppenheimer" (2023)
REKLAMA

O "Oppenheimerze" przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA