REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To będzie prawdziwa bomba... atomowa. "Oppenheimer" otrzymał pierwszy zwiastun

"Oppenheimer" dopiero wchodzi w fazę postprodukcji. Już teraz otrzymaliśmy jednak przedsmak tego, co czeka nas w lipcu przyszłego roku. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy trailer nadchodzącego filmu Christophera Nolana, w którym poznamy losy "ojca bomby atomowej".

28.07.2022
15:20
oppenheimer trailer zwiastun
REKLAMA

"Oppenheimer" w przyszłym roku trafi na ekrany kin. Miłośnicy Christophera Nolana już nie mogą się doczekać filmu o twórcy bomby atomowej. Nic dziwnego. Nie dość, że za kamerą stanął twórca "Mrocznego Rycerza", to jeszcze zaprosił on do udziału w produkcji prawdziwą plejadę gwiazd. W główną rolę wcieli się bowiem Cillian Murphy, a towarzyszyć mu będą m.in. Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Rami Malek, Matthew Modine, Alden Ehrenreich, Kenneth Branagh i Gary Oldman.

Tak imponującej obsady Christopher Nolan jeszcze w swoich filmach nie miał. "Oppenheimer" wyrasta więc na jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów przyszłego roku. Reżyser wraz z ekipą i aktorami zszedł z planu w maju i teraz zbliża się etap postprodukcji. Trochę on zajmie, ale wytwórnia Universal już pochwaliła się pierwszy trailerem nadchodzącego tytułu.

REKLAMA

Oppenheimer - zwiastun filmu Christophera Nolana

W udostępnionym zwiastunie "Oppenheimera" widzimy licznik, odmierzający czas do premiery filmu. Universal nie zdradza za wiele i dostajemy tylko przedsmak tego, co nas czeka. Z umieszczonej w sieci zapowiedzi wynika tylko tyle, że będzie bardzo klimatycznie:

REKLAMA
Oppenheimer - Christopher Nolan - zwiastun

W filmie poznamy historię fizyka J. Roberta Oppenheimera, który był dyrektorem Los Alamos Laboratory w czasie tzw. Projektu Manhattan. Dowiemy się, dlaczego nazywany jest ojcem bomby atomowej. Scenariusz został oparty na podstawie biografii naukowca "American Prometheus" Kai Bird i Martina J. Sherwina.

Premiera filmu "Oppenheimer" 21 lipca 2023 roku.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA