REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale

Masz Orange TV? Wkrótce będziesz mieć także dostęp do serwisu Netflix

Jeśli jesteś klientem Orange TV, to w ciągu najbliższych kilku miesięcy, skorzystasz dodatkowo także z serwisu Netflix. I to nie tylko na telewizorze.

14.09.2017
14:00
Netflix 100 filmów Monolith Films
REKLAMA
REKLAMA

Grupa Orange i Netflix odnowiły swoją umowę dotyczącą dystrybucji Netfliksa w Orange TV we Francji, jednocześnie rozszerzając swoje partnerstwo na inne kraje, w których obecna jest Grupa Orange. Dzięki temu w ciągu najbliższych kilku miesięcy polscy klienci będą mogli skorzystać z oferty platformy Netflix w Orange TV.

Z biblioteki Netfliksa klienci Orange TV będą mogli korzystać zarówno na telewizorze, jaki i na smartfonie czy komputerze.

- To partnerstwo buduje naszą silną relację z Orange we Francji, a w przyszłości umożliwi również milionom naszych klientów w wielu krajach prosty i wygodny dostęp do wiodącego na świecie serwisu internetowego oferującego rozrywkę, w jednym miejscu - powiedział Reed Hastings, prezes serwisu Netflix.

Netflix to potentat rynku VOD. Na całym świecie korzysta z niego ponad 100 mln użytkowników. Serwis nie tylko dystrybuuje w internecie filmy i seriale różnych wytwórni, ale także produkuje własne. Obecnie w zasobach platformy znajduje się ponad 300 treści Netflix Originals, czyli autorskich produkcji serwisu. Są wśród nich takie tytuły jak: Narcos, którego 3. sezon miał ostatnio swoją premierę, Stranger Things, który doczeka się 2. serii w nadchodzące Halloween czy The Crown, serial o królowej Elżbiecie II, który otrzymał zielone światło na 2. sezon.

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA