REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Eric Saindon odebrał nagrodę za film "Avatar: Istota wody". Dosłownie chwilę później trafił do szpitala

Na tegorocznej gali wręczania Oscarów Eric Saindon odebrał nagrodę w kategorii Najlepsze efekty specjalne, którą został uhonorowany film "Avatar: Istota wody". Mężczyzna, który w dniu gali doświadczał intensywnego bólu, po tym, gdy wygłosił przemówienie i zapozował do zdjęć za kulisami, trafił do szpitala.

14.03.2023
10:21
eric saindon trafil do szpitala po oscarach
REKLAMA

Film Jamesa Camerona i Jona Landau "Avatar: Istota wody" został nominowany w tym roku w trzech kategoriach: Najlepszy film, Najlepsza scenografia oraz Najlepszy dźwięk i zgarnął jednego Oscara za najlepsze efekty specjalne, za które odpowiedzialni byli Joe Letteri, Richard Baneham, Daniel Barrett i Eric Saindon. Dla tego ostatniego, mimo zdobytej nagrody, wieczór na prestiżowej gali nie zakończył się najlepiej. Mężczyzna bowiem drugi raz tego dnia trafił do szpitala i natychmiast został operowany.

REKLAMA

Czytaj także:

Oscary 2023: ekipa odpowiedzialna za efekty wizualne filmu "Avatar: Istota wody"

Eric Saindon po odebraniu Oscara trafił do szpitala

Jak podaje serwis IndieWire, Saindon odczuwał intensywny ból w dniu poprzedzającym prestiżową galę. Mężczyzna zgłosił się do szpitala w Beverly Hills, gdzie został wykonany test na zapalenie wyrostka robaczkowego i kamienie nerkowe. Gdy wynik okazał się negatywny, Eric Saindon, któremu przypisane zostały silne środki przeciwbólowe, zdecydował się mimo wszystko uczestniczyć w gali.

REKLAMA

Po otrzymaniu przez ekipę odpowiedzialną za efekty wizualne Oscarów i uczestnictwie na konferencji prasowej, Eric Saindon podczas pozowania do zdjęć po raz kolejny odczuł intensywny ból i natychmiast opuścił galę, by ponownie udać się do szpitala. Lekarze stwierdzili pęknięcie jelita cienkiego i od razu przystąpili do przeprowadzenia operacji.

Przedstawiciel Weta FX, firmy stojącej za produkcją kontynuacji "Avatara" zapewnił, że mężczyzna wraca do zdrowia, a jego stan jest stabilny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA