REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Avatar: Istota wody" już na Disney+. Gdzie jeszcze obejrzeć film?

Po 13 latach wreszcie się doczekaliśmy. W grudniu zeszłego roku na ekrany kin wszedł "Avatar: Istota wody", czyli sequel najlepiej zarabiającego filmu w historii. Film wreszcie trafił też na VOD, w tym na Disney+.

07.06.2023
14:45
avatar 2 disney online premiera
REKLAMA

Widzowie z niecierpliwością czekali na sequel największego hitu filmowego w historii. Dlatego, kiedy kilka miesięcy przed premierą "Istoty wody" pierwsza część "Avatara" na chwilę zniknęła z Disney+, aby powrócić do kin, wiele osób na nią ruszyło. Myśleli bowiem, że to już dwójka (serio!). W grudniu to jednak naprawdę kontynuacja weszła na ekrany i podbiła serca publiczności.

Żeby wyjść na swoje "Avatar 2" musiał zarobić jakieś 2 mld dolarów. Udało się. Jest aktualnie trzecim największym hitem wszech czasów - zaraz po jedynce i "Avengers: Koniec gry".

REKLAMA

Kiedy Avatar 2 będzie dostępny na Disney+? Już tam jest!

Okienko dystrybucyjne w przypadku filmów Disneya bywa różne. "Doktor Strange w multiwersum obłędu" po 47 dniach od swojej kinowej premiery trafił na platformę Myszki Miki. W przypadku czwartej części "Thora" czas ten wydłużył się do 62 dni, a "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to pobiła już wszelkie rekordy. Na jej cyfrową premierę czekaliśmy 82 dni.

Każdy tytuł rozpatrywany jest indywidualnie. Disney podejmuje decyzję, kiedy wprowadzić dany film do streamingu m.in. na podstawie wyników w box-office'ie. W przypadku "Avatara: Istoty wody" tak jak można było się spodziewać, Myszka Miki chciała, aby produkcja miała tzw. "długie nogi", a więc ile tylko się da, gościła wyłącznie na wielkich ekranach.

Dzisiaj, czyli 7 czerwca 2023 roku, film wreszcie trafił na Disney+.

Czytaj także:

Avatar: Istota wody - premiera online - Disney+

45 dni od premiery "Avatara: Istoty wody" minęło na początku lutego. Pod koniec marca filmu wciąż jeszcze nie pojawił się na Disney+. W USA zadebiutował jednak na platformach PVOD - za opłatą da się go wypożyczyć w wersji cyfrowej. Niedługo potem trafił też do dystrybucji cyfrowej w Polsce. Gdzie jeszcze można go obejrzeć?

Avatar: Istota wody - online - Disney+
REKLAMA

9 kwietnia "Avatar: Istota wody" pojawił się na platformach iTunes i Rakuten. Na żadnej z nich filmu na razie nie wypożyczycie, ale możecie go zakupić. W pierwszym serwisie kosztuje to 54,99 zł, a w drugim 49,99 zł. Po jakimś czasie - w maju - produkcja pojawiła się też na Amazon Prime Video. Nie da się jej obejrzeć w ramach subskrypcji, ale można wykupić do niej dostęp za 54,99 zł w ramach nowej usługi platformy Sklep Prime Video.

Pierwszą część "Avatara" możecie obejrzeć na Disney+, a "Istotę wody" również na iTunes i Rakuten.

Tekst został zaktualizowany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA