REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix opublikował zwiastun polskiego serialu „Otwórz oczy”. Mamy „New Mutants” w domu

„Otwórz oczy” to nowy polski serial oryginalny od Netfliksa. Prawie trzy tygodnie od publikacji pierwszej, krótkiej zapowiedzi, w sieci w końcu pojawił się pełnoprawny zwiastun.

16.08.2021
10:52
otwórz oczy netflix serial zwiastun trailer
REKLAMA

Otwórz oczy” ogłoszono pod koniec 2020 roku, a w lipcu Netflix pokazał internautom pierwszy teaser. Dopiero dziewięć dni przed premierą polskiego serialu w ofercie serwisu w sieci pojawił się pełny zwiastun produkcji. Będzie to miniserial (sześć odcinków) z elementami science fiction spod szyldu young adult. „Otwórz oczy” ma mieć również cechy dramatu psychologicznego, a jego fabuła opiera się na książce „Druga szansa” Katarzyny Bereniki Muszczuk. Za reżyserię odpowiadają Anna Jadowska i Adriana Panka. Poniżej zobaczycie pierwszy oficjalny trailer.

REKLAMA

„Otwórz oczy”: zwiastun serialu Netfliksa

Fabuła miniserii „Otwórz oczy” skupi się na Julce (debiutująca na ekranie Maria Wawreniuk), która w następstwie tragicznego wypadku trafia do centrum leczenia amnezji. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i poznaje tajemniczego Adama, który staje się jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna miewać dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje, jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy o nim.

REKLAMA

W pozostałych rolach zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Marcina Czarnika, Wojciecha Dolatowskiego, Zuzannę Galewicz, Klaudię Kościstą, Michała Sikorskiego czy Sarę Celler-Jezierską. Za scenariusz odpowiedzialni są Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska.

„Otwórz oczy”: premiera już 25 sierpnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA