REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Dwa wielkie finały na Netfliksie. Już dziś dowiesz się, jak skończy się "Ozark" i "Grace i Frankie"

To już piątek, więc na Netfliksie dzieje się całkiem sporo. Jeśli zastanawiacie się co obejrzeć na platformie po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole, już śpieszymy z podpowiedziami. W serwisie pojawiła się dzisiaj chociażby ostatnia odsłona "Ozark". Co więcej, nie jest to jedyny serial, który właśnie doczekał się swoich finałowych odcinków.

29.04.2022
15:34
ozark netflix premiery nowości
REKLAMA

Ten piątek sponsorują finałowe odcinki "Ozark" oraz "Grace i Frankie". To dwa seriale, które właśnie doczekały się swoich ostatnich odsłon. Nie są to jedyne dzisiejsze premiery Netfliksa, mogące uprzyjemnić wam wieczór po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole. Na platformie pojawiło się więcej nowości, a wśród nich znalazła się chociażby hiszpańska komedia.

REKLAMA

Netflix - najciekawsze premiery serwisu

Nawet jeśli nie śledziliście "Ozark" czy "Grace i Frankie" od początku i ich finały was nie obchodzą, to i tak na Netfliksie znajdziecie coś dla siebie. W serwisie pojawiła się dzisiaj również "Podróż poślubna z mamą", czyli urocza hiszpańska komedia.

Ozark: Sezon 4: Część 2

Ozark - Netflix - premiery

Dla wielu użytkowników to jest jeden z najlepszych seriali Netfliksa. A właściwie był. Właśnie dzisiaj na platformie pojawiły się finałowe odcinki "Ozark". Saga rodziny Byrde'ów dobiegła już końca. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby było to pożegnanie z fajerwerkami. Czy udało im się trafić w gusta fanów produkcji? Przekonajcie się sami.

Serial już na Netflix.

Grace i Frankie: Sezon 7

Na wyjście z szafy nigdy nie jest za późno. Pokazali to mężowie tytułowych Grace i Frankie. Po tym jak ich partnerzy postanowili porzucić swoje rodziny dla siebie nawzajem, kobiety znacząco się do siebie zbliżyły. Ich perypetie dobiegły już jednak końca. Dzisiaj na Netfliksie pojawiła się ostatnia odsłona tego lubianego przez widzów serialu.

Serial już na Netflix.

Podróż poślubna z mamą

Podróż poślubna z mamą - Netflix - premiery

Co zrobić, gdy narzeczona ucieknie sprzed ołtarza, a podróż poślubna już opłacona? Szkoda, żeby się zmarnowała. Można więc wybrać się na wycieczkę z własną mamą. To właśnie robi Jose. Nie jest z tego powodu zadowolony. Jego rodzicielka wprost przeciwnie. Ona odżywa i bawi się w najlepsze.

Film już na Netflix.

Netflix - pełna lista piątkowych nowości serwisu

  • OZARK: SEZON 4: CZĘŚĆ 2
  • GRACE I FRANKIE: SEZON 7: FINAŁOWE ODCINKI
  • PODRÓŻ POŚLUBNA Z MAMĄ
  • RUMSPRINGA
  • YOUTH V GOV
REKLAMA

Netflix - co dziś obejrzeć po pracy lub szkole?

Jest z czego wybierać. Na Netfliksie pojawiło się kilka filmów i seriali, które pomogą wam zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole i wprawią w odpowiedni nastrój na weekend. Wśród premier serwisu znalazło się miejsce dla finałowych odsłon dwóch lubianych przez widzów produkcji - "Ozark" i "Grace i Frankie" oraz hiszpańskiej komedii. Nic tylko oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA