REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Pajęczyna” tylko w Player.pl. Kiedy premiera nowego serialu z Joanną Kulig?

Player szykuje dla nas kolejny serial oryginalny. Kiedy „Pajęczyna” zadebiutuje na platformie? Już niedługo. A jest na co czekać, bo na ekranie zobaczymy m.in. Joannę Kulig.

21.09.2021
12:55
pajęczyna kiedy player premiera
REKLAMA

Player właśnie ujawnił datę premiery swojego najnowszego serialu oryginalnego. Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się, kiedy „Pajęczyna” pojawi się na platformie, to teraz zaczniecie wstrzymywać oddech w oczekiwaniu na tę informację. Produkcja zadebiutuje w serwisie już w przyszłym miesiącu i z pewnością nie chcecie jej przegapić.

REKLAMA

„Pajęczyna” w Player.pl - o czym będzie nowy serial oryginalny platformy?

Opis fabuły nowego serialu realizowanego pod marką Player Original jest co najmniej intrygujący. Akcja, tak jak w „Recepturze”, rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych. Tym razem są to 1978 i 2010 rok. Główną bohaterką jest Kornelia Titko. Dzieciństwo odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią zniszczyła przedwczesna śmierć najbliższych. Jej matka była wybitnym fizykiem jądrowym i w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Głównej bohaterce przyjdzie prowadzić prywatne śledztwo w sprawie śmierci krewnych:

(...) w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Jeśli przywołany opis was nie kupił, to powinniście zainteresować się obsadą. Na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd. W głównej roli pojawi się bowiem Joanna Kulig, której towarzyszyć będą m.in. Eryk Lubos, Anna Radwan, Michalina Olszańska, Mateusz Banasiuk, Edyta Olszówka, Marek Kalita, Rafał Mohr, Andrzej Grabowski, Szymon Bobrowski, Wojciech Wysocki, Liliana Głąbczyńska, Przemysław Sadowski, Hubert Miłkowski.

„Pajęczyna” w Player.pl - kiedy premiera nowego serialu oryginalnego platformy?

REKLAMA

„Pajęczyna” składa się z siedmiu odcinków. Premiera pierwszego z nich na Player.pl już za kilka tygodni. Serial zadebiutuje bowiem na platformie 19 października. Kolejne epizody będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

*Zdj. gł.: Player/Marcin Makowski/MakuFly

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA